Żywienie

Wesoły pies na spacerze
Żywienie

Letnia dieta dla psa

Kiedy na dworze robi się gorąco, nasze czworonogi wymagają od nas więcej troski.

Żywienie

Jak odchudzić psa z nadwagą?

Ile powinien jeść pies i jak go odchudzić, jeśli za dużo waży. Kiedy można mówić, że pies ma nadwagę?

Żywienie

Co to jest pokarm pełnoporcjowy?

Wybór najlepszego sposobu żywienia psa i kota jest bardzo ważny, gdyż dieta wpływa w znaczący sposób na zdrowie i samopoczucie czworonoga. Taka decyzja powinna być

Żywienie

Czytanie etykiet pokarmów gotowych

Na sklepowych półkach znajduje się ogromny wybór różnego rodzaju pokarmów gotowych. Znajdziemy produkty wielu marek dla psów i kotów.

Nie przegap nowych porad!

Wyślemy Ci email z nowymi artykułami.

Popularne w kategorii

Żywienie - najważniejsze informacje

Jeśli debiutujesz w roli właściciela psa, możesz czuć się zagubiony z powodu natłoku informacji. Zasięganie rad u znajomych zazwyczaj kończy się bólem głowy. Każdy daje inne wskazówki, a uzasadnienia bywają fantastyczne.

Jeśli masz psa od pewnego czasu, dobrze wiesz, jak trudno czasami dobrać właściwą karmę, smakującą pupilowi, zdrową i najlepiej tanią. Gdzie szukać rzetelnych informacji pochodzących od specjalistów?

Każdy pies jest inny i inaczej będzie reagował na różne składniki karmy. Sięgnij po źródło, które pomoże Ci zdecydować, co jest najlepsze dla Twojego psa! Poznaj i zrozum najistotniejsze zasady żywienia psów i wyrób sobie własną opinię na temat karm, zamiast tylko słuchać, co inni mają do powiedzenia.

W jaki sposób opanujesz tak obszerną wiedzę?

Poprowadzimy cię krok po kroku, zaczynając od podstawowych informacji i dorzucając zdjęcia, byś mógł lepiej zrozumieć, o czym jest mowa.

Nie tylko dowiesz się, jaki wpływ na funkcjonowanie pupila mają poszczególne składniki pożywienia, ale uświadomisz sobie, jak wiele jest mitów, w które wierzymy. Nierzadko mają one negatywny wpływ na zdrowie psa!

Białka, węglowodany, tłuszcze, składniki mineralne, witaminy… codziennie o nich słyszymy. Jednak nie chodzi tylko o ich obecność w karmie. Muszą występować w niej w odpowiedniej postaci i proporcjach. Dzięki wiedzy zaczerpniętej z poradnika zrozumiesz potrzeby żywieniowe Twojego psa i nie pozwolisz się nikomu oszukać.

RASY PSÓW

newsletter

Otrzymuj informacje
o najnowszych poradach prosto do swojej skrzynki

Podaj swój adres