środa, 23 stycznia 2019

Żywe srebro

12 września 2018 06:07 1 komentarz
Żywe srebro

Żywe srebro

Amerykański projektant biżuterii wywąchał niszę na rynku i stworzył serię srebrnej biżuterii z odciskiem psich nosów i łap.
Najpierw właściciele muszą nakłonić swojego psa, żeby zechciał odcisnąć nos albo łapę w specjalnej plastycznej masie, która zachowuje idealnie dokładne odbicie psiej części ciała. Po odesłaniu odcisku do Jackiego Kaufmana, projektant odlewa go w srebrze. Powstają w ten sposób unikalne wisiory, bransolety, pierścienie, a nawet sprzączki pasków. Na rewersie można wygrawerować imię ukochanego pupila albo inny dowolny napis. Takie srebrne zawieszki są dosyć ciężkie i kosztują ok. 200 dolarów. Jackie Kaufman wpadł na pomysł wytwarzania takiej biżuterii po tym, jak zaprzyjaźnił się z klientem, który opiekował się śmiertelnie chorego psa. Biżuterię można znaleźć na portalu www.etsy.com, wyszukując użytkownika Rock My World Inc.
bizu3                                                                        Pierścień z odciskiem psiego nosa.
Żywe srebro Reviewed by on . Żywe srebro Amerykański projektant biżuterii wywąchał niszę na rynku i stworzył serię srebrnej biżuterii z odciskiem psich nosów i łap. Najpierw właściciele mus Żywe srebro Amerykański projektant biżuterii wywąchał niszę na rynku i stworzył serię srebrnej biżuterii z odciskiem psich nosów i łap. Najpierw właściciele mus Rating: 0

komentarze (1)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top