czwartek, 21 marca 2019

Zsa Zsa nie żyje

11 lipca 2018 10:22 Zostaw komentarz
Zsa Zsa nie żyje

fot. Splash News/EASTNEWS

Zsa Zsa nie żyje

Angielski buldog, który kilka dni temu wygrał konkurs na najbrzydszego psa na świecie nie żyje.

O śmierci psa poinformowała jego właścicielka Megan Brainard. Zwierzę, które nie miało żadnych problemów zdrowotnych, odeszło we śnie. Zsa Zsa miała 9 lat. Średnia długość życia buldoga wynosi od ośmiu do dziesięciu lat. Według właścicielki, zwierzę miało różowy manicure, całe dnie spędzało na wylegiwaniu się i odmawianiu robienia czegokolwiek z wyjątkiem jedzenia, a jego ulubionymi przekąskami była sucha kiełbaska lub burrito.

Zsa Zsa zyskała międzynarodową sławę 23 czerwca 2018 roku, kiedy wygrała konkurs na najbrzydszego psa świata. Za zwycięstwo Megan Brainard otrzymała 1500 dolarów. Zsa Zsa zdobyła uznanie sędziów nienaturalnie długim, zwisającym językiem i nadmiernie wygiętymi zębami, które prawie dotykały jej nosa. Podczas prezentacji pies jadł kiełbasę, ślinił się, a na końcu kichnął na jurorów. W drodze po tytuł buldog pokonał 13 rywali. Po konkursie pies odwiedził Nowy Jork, żeby pojawić się w krajowej telewizji. Poleciał nawet pierwszą klasą. – Czułam się tak, jakbym podróżowała z Bradem Pittem – skomentowała Megan Brainard. Jak podkreśliła, w ostatnich tygodniach życia Zsa Zsy świat nauczył się tego, co ona wiedziała cały czas: kiedy jesteś kochany, wygląd nie ma znaczenia.

Imię psa to hołd złożony słynnej amerykańskiej aktorce – Zsa Zsy Gabor.

źródło: TVN24

Zsa Zsa nie żyje Reviewed by on . [caption id="attachment_35466" align="alignleft" width="300"] fot. Splash News/EASTNEWS[/caption] Zsa Zsa nie żyje Angielski buldog, który kilka dni temu wygrał [caption id="attachment_35466" align="alignleft" width="300"] fot. Splash News/EASTNEWS[/caption] Zsa Zsa nie żyje Angielski buldog, który kilka dni temu wygrał Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top