wtorek, 19 marca 2019

Zrób to sam: zabawka do szarpania

25 października 2018 05:58 19 komentarzy

petcraft_rta_lg_0_1342128444_300x200Często gromadzimy po szafach rozmaite „przydasie”, np.: stary polarowy kocyk w okropny wzorek albo nieużywany już zafarbowany ręcznik. Żal wyrzucić dobrą tkaninę, ale czy jeszcze kiedykolwiek jej użyjemy…? Tak, jeśli stary kocyk przerobimy na zabawkę dla psa! Jej wykonanie jest bardzo proste i nie wymaga szycia:
1) Cienki ręcznik, ścierkę do naczyń lub wspomniany kocyk tniemy na trzy jak najdłuższe „taśmy” o szerokości 5-ciu centymetrów. Przydadzą się tutaj ostre nożyce kuchenne lub krawieckie.
2) Każdą gotową taśmę złóż wzdłuż na całej długości i połóż na podłodze obok siebie.
3) Upleć warkocz. Gotowy warkocz można złożyć w pół i oba jego końce zawiązać w jeden węzeł (powstanie „obwarzanek”), albo zrobić dwa zakończenia (powstanie „bagietka”).
4) Wielkość zabawki oczywiście dostosuj do rozmiaru swojego psa! Dla zupełnie malutkich piesków można zrobić podobną zabawkę z grubych, kolorowych sznurówek.
Taka zabawka jest idealna do szarpania i ciągnięcia w pojedynkę lub we dwoje 😉
Pamiętajcie, żeby z użytej tkaniny nie wystawały żadne nici czy ozdoby, które pies mógłby wyszarpać i połknąć!
5454_jpg_1342129998Zdjęcia pochodzą z portalu DogsMagazin.cz

Zobaczcie, jaki fajny szarpak zrobiła wedle naszej instrukcji czytelniczka Wiktoria z Radomia! Jej psiak miał na pewno później wiele radości 🙂
szarpak

Zrób to sam: zabawka do szarpania Reviewed by on . Często gromadzimy po szafach rozmaite „przydasie”, np.: stary polarowy kocyk w okropny wzorek albo nieużywany już zafarbowany ręcznik. Żal wyrzucić dobrą tkanin Często gromadzimy po szafach rozmaite „przydasie”, np.: stary polarowy kocyk w okropny wzorek albo nieużywany już zafarbowany ręcznik. Żal wyrzucić dobrą tkanin Rating: 0

komentarze (19)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top