czwartek, 21 lutego 2019

Zasady przesyłania materiałów do „Psy nie do oddania”

3 grudnia 2014 15:41 Zostaw komentarz

Dział „Psy nie do oddania” nie jest konkursem! Jest to dział portalu Pies.pl, na którym zarejestrowani Użytkownicy Klubu „PP” dzielą się swoimi opowieściami i zdjęciami.

1) Użytkownicy mają prawo do przesyłania opowieści i zdjęć przez cały rok – dział „Psy nie do oddania” jest uzupełniany na bieżąco wyłącznie w dni robocze. Dział nie jest aktualizowany w weekendy, święta i dni wolne od pracy.

2) Każdy zarejestrowany Użytkownik ma prawo przesyłać opowieści  oraz zdjęcia przeznaczone do zamieszczenia w w/w dziale.

3) Zdjęcia należy przesyłać na adres klub@pies.pl, w tytule pisząc temat „Psy nie oddania” oraz podpisując się nazwą (nickiem) Użytkownika, pseudonimem lub imieniem i nazwiskiem. Jest to jednoznaczne ze zgodą na publikację nicka lub imienia i nazwiska pod przesłaną opowieścią na stronie Pies.pl. W przypadku nie podpisania się, Redakcja podpisze opowieść skróconym adresem mailowym (bez nazwy poczty internetowej), z którego przysłano mail.
3a) Zamieszczanie w Serwisie zdjęć podlega przepisom Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz innym przepisom krajowym i międzynarodowym chroniącym prawa własności.

4) Użytkownik może bez ograniczeń przesyłać do redakcji na Serwis opowieści i zdjęcia własnego autorstwa, natomiast dzieła osób trzecich tylko i wyłącznie, jeśli posiada ich zgodę albo jest dysponentem praw własności. Każda treść i obraz przesyłane są przez Użytkownika na własną odpowiedzialność, a Użytkownik wyraża tym samym zgodę na ich bezpłatną publikację w Serwisie. Równocześnie Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że w przypadku naruszenia praw osób trzecich i wszczęcia postępowania wyjaśniającego, Administrator witryny jest zobowiązany udostępnić dane osobowe oraz adres IP Użytkownika uprawnionym organom i podmiotom zajmującym się ochroną praw autorskich i majątkowych.

5) Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i korekty nadesłanego tekstu, a także do do ich ewentualnego skrócenia, gdyby tekst przekroczył objętość 1500 znaków (bez spacji).

6) Zdjęcia uszkodzone, niewyraźne (np. rozmazane) lub o rozmiarze mniejszym niż 600 pikseli w podstawie nie będą umieszczane w dziale „Psy nie do oddania”. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru dowolnej liczby zdjęć.

7) Należy mieć na uwadze, że czas oczekiwania na publikację nowej opowieści może potrwać 1-2 dni robocze. Okres ten zależny jest od trybu pracy Redakcji.

8) Redakcja oświadcza, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenie przez Użytkowników praw osób trzecich oraz zobowiązuję się – w przypadku powzięcia wiedzy o takim naruszeniu – wstrzymać publikację wskazanych utworów do czasu wyjaśnienia sprawy.

Zasady przesyłania materiałów do „Psy nie do oddania” Reviewed by on . Dział "Psy nie do oddania" nie jest konkursem! Jest to dział portalu Pies.pl, na którym zarejestrowani Użytkownicy Klubu "PP" dzielą się swoimi opowieściami i z Dział "Psy nie do oddania" nie jest konkursem! Jest to dział portalu Pies.pl, na którym zarejestrowani Użytkownicy Klubu "PP" dzielą się swoimi opowieściami i z Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top