czwartek, 14 grudnia 2017

Zasady przesyłania i umieszczania zdjęć

22 sierpnia 2014 12:54 1 komentarz

Zasady przesyłania i publikowania zdjęć w galerii fotograficznej na portalu Pies.pl (nazywanym dalej Serwisem).

Galeria fotograficzna nie jest konkursem fotograficznym! Jest to zabawa, dzięki której zarejestrowani Użytkownicy będą mogli współtworzyć galerie tematyczne portalu Pies.pl.

1) Począwszy od 22 sierpnia 2014, Redakcja będzie co najmniej 2 razy w miesiącu publikowała na stronie www.pies.pl oraz na fanpage’u miesięcznika Przyjaciel Pies informację o aktualnej kategorii, na którą należy przesyłać zdjęcia (np. „Mój mops”, „Raport: pies w mieście”, „Ulubiona zabawka mojego psa” itp.). Użytkownicy mają prawo do przesyłania zdjęć na każdy istniejący już temat przez cały rok – wówczas galeria o danej kategorii będzie uzupełniana na bieżąco.

2) Każdy zarejestrowany Użytkownik ma prawo przesyłać zdjęcia przeznaczone do zamieszczenia w Serwisie. Zdjęcia należy przesyłać na adres klub@pies.pl, w tytule pisząc temat oraz podpisując się nazwą (nickiem) Użytkownika. Zamieszczanie w Serwisie zdjęć podlega przepisom Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz innym przepisom krajowym i międzynarodowym chroniącym prawa własności.

3) Użytkownik może bez ograniczeń przesyłać do redakcji na Serwis zdjęcia własnego autorstwa, natomiast dzieła osób trzecich tylko i wyłącznie, jeśli posiada ich zgodę albo jest dysponentem praw własności. Każda treść i obraz przesyłane są przez Użytkownika na własną odpowiedzialność, a Użytkownik wyraża tym samym zgodę na ich bezpłatną publikację w Serwisie. Równocześnie Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że w przypadku naruszenia praw osób trzecich i wszczęcia postępowania wyjaśniającego, Administrator witryny jest zobowiązany udostępnić dane osobowe oraz adres IP Użytkownika uprawnionym organom i podmiotom zajmującym się ochroną praw autorskich i majątkowych.

4) Nadesłane zdjęcie zostanie podpisane nazwą Użytkownika (nickiem).

5) Zdjęcia uszkodzone, niewyraźne (np. rozmazane) lub o rozmiarze mniejszym niż 600 pikseli w podstawie nie będą umieszczane w galerii Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru dowolnej liczby zdjęć.

6) Administrator oświadcza, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenie przez Użytkowników praw osób trzecich oraz zobowiązują się – w przypadku powzięcia wiedzy o takim naruszeniu – wstrzymać publikację wskazanych utworów do czasu wyjaśnienia sprawy.

Zasady przesyłania i umieszczania zdjęć Reviewed by on . Zasady przesyłania i publikowania zdjęć w galerii fotograficznej na portalu Pies.pl (nazywanym dalej Serwisem). Galeria fotograficzna nie jest konkursem fotogra Zasady przesyłania i publikowania zdjęć w galerii fotograficznej na portalu Pies.pl (nazywanym dalej Serwisem). Galeria fotograficzna nie jest konkursem fotogra Rating: 0

komentarze (1)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top