czwartek, 21 marca 2019

Zaniedbany Pepe

10 kwietnia 2018 06:00 Zostaw komentarz
Zaniedbany Pepe

for. Ekostraż Wrocław

Zaniedbany Pepe

Wrocławska Ekostraż odebrała właścicielce nieprawdopodobnie zaniedbanego psa rasy shih tzu.

– Pies był tak zarośnięty, że trudno zidentyfikować tak podstawowe części jego ciała jak nogi czy ogon – informują wolontariusze Ekostraży. Na dodatek w pachwinie miał zarośniętą w sierści … piłeczkę.
„Przez ostatni okres nie był wyprowadzany z domu, bo właścicielka wstydziła się stanu, do którego doprowadziła psa” – piszą na swoim profilu na FB wolontariusze Ekostraży. Twierdziła, że nie ma pieniędzy na pielęgnację Pepe, ale zdawała sobie sprawę z konsekwencji karnych swojego postępowania. 
Pies mieszkał w jednym z bloków w centrum Wrocławia, w małym zaniedbanym mieszkaniu.  Zaniedbany Pepe został odebrany właścicielce. Ekostraż złożyła zawiadomienie do prokuratury.
Pepe najpierw zostanie wyleczony (infekcje oczu, uszów oraz nowotwór jądra), a potem przekazany do adopcji. Już został ostrzyżony za darmo w wolnym czasie przez Salon – Art of Animal Care – professional grooming for all breeds.

 

Zaniedbany Pepe Reviewed by on . [caption id="attachment_34840" align="alignleft" width="300"] for. Ekostraż Wrocław[/caption] Zaniedbany Pepe Wrocławska Ekostraż odebrała właścicielce nieprawd [caption id="attachment_34840" align="alignleft" width="300"] for. Ekostraż Wrocław[/caption] Zaniedbany Pepe Wrocławska Ekostraż odebrała właścicielce nieprawd Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top