środa, 23 stycznia 2019

Zagłodzony pies zamarzł w kojcu

11 stycznia 2018 07:08 Zostaw komentarz
Zagłodzony pies zamarzł w kojcu

fot. Beata Gliwka/Dziennik Bałtycki

Zagłodzony pies zamarzł w kojcu

O śmierci psa powiadomili odpowiednie służby sąsiedzi Adama W. Leżał zamarznięty zaledwie kilka kroków od domu właściciela.

Adam W. przekonywał inspektorów oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Płonicy (gmina Człuchów w woj, pomorskim), że pies był dobrze karmiony a ostatni posiłek dostał we wtorek w nocy.  Informację, że zwierzę nie żyje przyjął z dużym zdziwieniem. Natychmiast przeprowadzona sekcja zwłok wykazała jednak, że w chwili śmierci pies był bardzo wygłodzony.

Sąsiedzi poinformowali inspektorów, że Adam W. zmieniał psy bardzo często. Zamarznięty pies był w gospodarstwie W. od trzech lat. Według sąsiadów Adam W. trzy dni temu przyprowadził nowego, bardziej pokazowego psa, który zamieszkał z nim i jego konkubiną w domu.

Jak napisał „Dziennik Bałtycki„, sprawą teraz zajmuje się policja.

Zagłodzony pies zamarzł w kojcu Reviewed by on . [caption id="attachment_34128" align="alignleft" width="300"] fot. Beata Gliwka/Dziennik Bałtycki[/caption] Zagłodzony pies zamarzł w kojcu O śmierci psa powiad [caption id="attachment_34128" align="alignleft" width="300"] fot. Beata Gliwka/Dziennik Bałtycki[/caption] Zagłodzony pies zamarzł w kojcu O śmierci psa powiad Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top