sobota, 23 marca 2019

Zabierz kupę pod własną chałupę!

11 kwietnia 2018 06:09 Zostaw komentarz
wierszyki Straży Miejskiej

fot. Straż Miejska w Tarnowie

Zabierz kupę pod własną chałupę!

Wierszyki przygotowane przez Straż Miejską mają zmotywować mieszkańców Tarnowa do sprzątania po swoich psach.

„Sprzątaj kupę po Fafiku, nie dostaniesz mandaciku” – Tarnowska Straż Miejska powtarza w ten sposób swoją akcję sprzed roku pod hasłem: „Posprzątaj Po Swoim Psie”, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. „Wielu mieszkańców dzwoniło do nas z prośbą o umieszczenie takiej tabliczki w okolicy swojego miejsca zamieszkania” – piszą tarnowscy strażnicy na swojej stronie internetowej. W mieście pojawiło się już blisko 200 takich tabliczek, głównie na skwerach w centrum miasta, ale również na osiedlach mieszkaniowych.

Dobra wiadomość jest taka, że strażnicy w dalszym ciągu oczekują na sygnały o kolejnych miejscach, gdzie rymowane tabliczki powinny być zainstalowane!

źródło: Straż Miejska Tarnów

Zabierz kupę pod własną chałupę! Reviewed by on . [caption id="attachment_34848" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska w Tarnowie[/caption] Zabierz kupę pod własną chałupę! Wierszyki przygotowane pr [caption id="attachment_34848" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska w Tarnowie[/caption] Zabierz kupę pod własną chałupę! Wierszyki przygotowane pr Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top