środa, 20 lutego 2019

„Wyszczekani” – wymerdana komedia!

8 maja 2018 06:16 Zostaw komentarz

"Wyszczekani" - wymerdana komedia!

„Wyszczekani” – wymerdana komedia!

Max to nieco burkliwy rottweiler pracujący w nowojorskim specjalnym oddziale policyjnym, który nieświadomie wplątuje agenta federalnego Franka Mosley’a w operację złapania na gorącym uczynku przemytników małej pandy.

Przejęcie pandy o wdzięcznym imieniu Ling-Li ma mieć miejsce podczas słynnej imprezy w Las Vegas, gdzie odbywa się coroczna wystawa psów. Agent Frank, by wziąć udział w imprezie, musi stanąć do konkursu. Naturalnie, z psem. Dla rottweilera Maxa, psa policyjnego, to nie lada wyzwanie. Nie pomaga fakt, że Max uważa agenta Franka za nieudacznika. Wie, że obaj nie pasują do pełnego przepychu świata glamour

Po przybyciu do Vegas, Frank nawiązuje współpracę z psią specjalistką FBI, Mattie Smith, która profesjonalnie zajmuje się zwierzętami. Tymczasem Max zaprzyjaźnia się z miniaturowym spanielem kontynentalnym Philippe’em, byłym psim czempionem. To właśnie on przygotuje Maxa do udziału w konkursie, w którym wystartują jeszcze: słodka Daisy – owczarek australijski, Sprikles – uroczy mops, wyciszony zen-komondor Karma oraz Yorkshire terier Dante.

sd_170123_07159.CR2

W roli Franka zobaczymy Willa Arnetta, gwiazdę przebojów „LEGO: Przygoda”, „Arrested Development”, „Gang Wiewióra”. W pozostałych rolach zobaczymy/usłyszymy (w wersji anglojęzycznej): Natashę Lyonne („Orange is The New Black”), Ludacrisa, Stanley’a Tucciego, Alana Cumminga, Shaquille’a O’Neal’a i Jordin Sparks. Za reżyserię filmu odpowiada Raja Gosnell, twórca „Smerfów”, „Cziłały z Beverly Hills” i „Scooby-Doo”. Twórcami scenariusza są Max Botkin i Mark Hyman.

sd_170207_09035.CR2

Wyszczekani – wymerdana komedia w kinach od 1 czerwca 2018 🙂

A już wkrótce konkurs fotograficzny, w którym nagrodą będą bilety na film!!!!

 

„Wyszczekani” – wymerdana komedia! Reviewed by on . "Wyszczekani" - wymerdana komedia! Max to nieco burkliwy rottweiler pracujący w nowojorskim specjalnym oddziale policyjnym, który nieświadomie wplątuje agenta f "Wyszczekani" - wymerdana komedia! Max to nieco burkliwy rottweiler pracujący w nowojorskim specjalnym oddziale policyjnym, który nieświadomie wplątuje agenta f Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top