sobota, 20 stycznia 2018

Wyniki konkursu na imię dla psa z okładki numeru 2/2016

11 lutego 2016 10:12 Zostaw komentarz

Najfajniejsze imię dla berneńczyka z lutowej okładki wymyśliła użytkowniczka juliak.pies@ – gratulujemy! Nagrodzone imię to BUFFIN (czyt. Baffin).

Czytelniczka uzasadniła swój pomysł tak: „To imię kojarzy mi się z przytulaśnym miśkiem, a w większości właśnie takie są Berneńczyki. To wielcy i troskliwi pasterze, obrońcy, a w Buffinie kryje się nie tylko wielka dostojność, ale i równie olbrzymie serce. To pies ”do rany przyłóż” ale we właściwym momencie potrafi zachować zimną krew i stanąć w obronie opiekuna. Oprócz swojego majestatu i urody, czasem okazuje się nam ze strony uroczego rozrabiaki i dobrego olbrzyma”.
Inne ciekawe, zaproponowane przez Was imiona to m.in. Bunia, Bary, Bella (ach, ta literka „b”!)  i Aslan (po arabsku: lew).

W lutym można było wygrać dentystyczny gryzak marki Trixie o zapachu mięty – wygodny sznurek ułatwia rzucanie zabawką, a specjalny kształt pomaga w usuwaniu kamienia.

TX-33771a

Wyniki konkursu na imię dla psa z okładki numeru 2/2016 Reviewed by on . Najfajniejsze imię dla berneńczyka z lutowej okładki wymyśliła użytkowniczka juliak.pies@ - gratulujemy! Nagrodzone imię to BUFFIN (czyt. Baffin). Czytelniczka Najfajniejsze imię dla berneńczyka z lutowej okładki wymyśliła użytkowniczka juliak.pies@ - gratulujemy! Nagrodzone imię to BUFFIN (czyt. Baffin). Czytelniczka Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top