sobota, 20 stycznia 2018

Wyniki konkursu na imię dla psa z okładki numeru 10/2016

13 października 2016 12:51 1 komentarz

Najfajniejsze imię dla cavalierka z październikowej okładki wymyśliła użytkowniczka Elżbieta Nowicka – gratulujemy! Nagrodzone imię to KASPIAN.

Czytelniczka uzasadniła swój pomysł tak: „Wymyślić imię dla arystokraty, to duże wyzwanie! To imię ma sugerować kim arystokrata jest, oddawać jego osobowość i dodawać uroku – mimo, że już samo bycie arystokratą jest wspaniałe i urocze. Temu ślicznemu, dystyngowanemu psiakowi jest do „twarzy” z zabawnymi uszami przypominającymi pukle peruki i z mądrością bijącą z inteligentnych oczu. Ja widzę w nim taką układność, jak do pozowania malarzowi, ale głęboko w oczach dostrzegam zawadiackość, prawość, bohaterskość i tęsknotę za przygodami. Jeśli oglądaliście „Opowieści z Narnii”, to taki wrażliwy, wspaniały i prawy był książę KASPIAN – i to imię – myślę, jest wymarzone dla naszego księcia z bajki.”

Inne, fajne imiona, które wymienialiście, to: Antoni (od imienia autora książki „Mały Książę”), Kawior, Alice.
Pamiętajcie, żeby zawsze uzasadniać swój wybór!

W październiku można było wygrać piszczałkę dla psa firmy Trixie.

d2fb8df772933a1177acc33d1d0a6d8d

Wyniki konkursu na imię dla psa z okładki numeru 10/2016 Reviewed by on . Najfajniejsze imię dla cavalierka z październikowej okładki wymyśliła użytkowniczka Elżbieta Nowicka – gratulujemy! Nagrodzone imię to KASPIAN. Czytelniczka uza Najfajniejsze imię dla cavalierka z październikowej okładki wymyśliła użytkowniczka Elżbieta Nowicka – gratulujemy! Nagrodzone imię to KASPIAN. Czytelniczka uza Rating: 0

komentarze (1)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top