sobota, 20 stycznia 2018

Wyniki konkursu na imię dla psa z okładki numeru 12/2016

14 grudnia 2016 10:22 Zostaw komentarz

Najfajniejsze imię dla sznaucera miniaturowego z grudniowejwej okładki wymyśliła użytkowniczka Agata Cieślik– gratulujemy! Nagrodzone imię to Toudi (czyt. Tołdi).

Czytelniczka uzasadniła swój pomysł tak: Te czarne, duże i figlarne oczy od razu wskazują na energiczność i inteligencję tego psiaka, który zawsze wygląda tak, jakby właśnie wymyślał kolejną psotę. A jednak i tak wszyscy go kochają. No bo jak można pogniewać się na tak sympatycznego psiaka? I właśnie to nasunęło mi skojarzenie z postacią z bajki „Gumisie”, której imię idealnie pasowałoby do tego psiaka, a mianowicie TOUDI (czyt. tołdi). Ten mały stworek zawsze lojalnie podążał za swoim panem, jednak czasami potrafił postawić na swoim. Był też niezwykle sympatyczny i pomysłowy, co nasuwa mi myśl o sznaucerze miniaturowym. Psiaki te są bardzo „nakręcone”, mogłyby się bawić całymi dniami. Jednak odznaczają się też oddaniem swojemu ukochanemu człowiekowi, który pomimo wielu psot tego psiaka- zawsze mu wybacza. ”
Dziękujemy za tak wyczerpujące uzasadnienie 🙂

Inne ciekawe imiona, które miały opisane uzasadnienie (tylko takie bierzemy pod uwagę rozwiązując konkurs) nadesłane przez naszych użytkowników, to: Dexter i Bilbo.
Pamiętajcie, żeby zawsze uzasadniać swój wybór!

W grudniu można było wygrać grę dla całej rodziny Super Farmer firmy Granna.

5900221000481

Wyniki konkursu na imię dla psa z okładki numeru 12/2016 Reviewed by on . Najfajniejsze imię dla sznaucera miniaturowego z grudniowejwej okładki wymyśliła użytkowniczka Agata Cieślik– gratulujemy! Nagrodzone imię to Toudi (czyt. Tołdi Najfajniejsze imię dla sznaucera miniaturowego z grudniowejwej okładki wymyśliła użytkowniczka Agata Cieślik– gratulujemy! Nagrodzone imię to Toudi (czyt. Tołdi Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top