czwartek, 21 marca 2019

Wychowawczy na psa

4 lipca 2018 08:56 Zostaw komentarz
Wychowawczy na psa

Fot. Łukasz Kalinowski / East News

Wychowawczy na psa

Pierwszym pracodawcą, który wprowadził takie udogodnienie, jest amerykańska korporacja Mars Petcare.

Są firmy, które wykazują się dużym zrozumieniem oferując kilka dni wolnego na oswojenie zwierzęcia z nowym otoczeniem. Pracownicy brytyjskiego oddziału koncernu Mars Petcare w ramach opieki nad psem mogą odebrać 10 płatnych godzin. Wiadomo, że podobny, a nawet dłuższy, bo dwutygodniowy urlop, oferuje dostawca platform z danymi osobowymi mParticle.

Czy polscy pracownicy koncernu Mars mają takie same przywileje? Niezupełnie. – Cieszymy się innymi benefitami, choćby takimi jak 16 godzin w roku, które zamiast pracy możemy poświęcić na wolontariat – wyjaśnia Marta Kosińska z formy Grayling odpowiedzialnej za komunikacje koncernu Mars – Zmierzamy do tego, żeby podobnie jak na świecie, pracownicy mogli zabierać swoich czworonożnych przyjaciół do pracy. W Polsce proces ten rozpoczęła spółka Royal Canin w niepołomickim oddziale pod Krakowem, gdzie drzwi codziennie są otwarte dla psów.  W warszawskim biurze również widzimy współpracowników z pupilami u swojego boku. Jedną z naszych zasad jest wzajemność. Wiemy, że miejsca pracy przyjazne zwierzętom to wzajemna radość dla współpracowników jak i ich czworonogów.

O tym jak mądrze wychować szczeniaka tutaj.

źródło: gazeta.pl

Wychowawczy na psa Reviewed by on . [caption id="attachment_35422" align="alignleft" width="300"] Fot. Łukasz Kalinowski / East News[/caption] Wychowawczy na psa Pierwszym pracodawcą, który wprowa [caption id="attachment_35422" align="alignleft" width="300"] Fot. Łukasz Kalinowski / East News[/caption] Wychowawczy na psa Pierwszym pracodawcą, który wprowa Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top