środa, 20 lutego 2019

Wychowanie szczeniaka dla początkujących

12 lutego 2018 07:00 Zostaw komentarz

Wychowanie szczeniakaWychowanie szczeniaka dla początkujących

Niby każdy wie, że szczeniaka od małego trzeba sobie wychować. Ale jak to zrobić właściwie? 

Po pierwsze  – mądrze. Po drugie – konsekwentnie. Po trzecie  – starannie. Aby osiągnąć takie cele, trzeba sięgnąć na najnowszą książkę „Szkółka dla szczeniąt” tom 1 autorstwa Helen Zulch oraz Daniela Millsa, która opiera się na psim widzeniu i pojmowaniu świata oraz posługuje się jasnym i zrozumiałym językiem, które uzupełniają fotografie. Dzięki temu systemowi od razu wiadomo jak wykonywać każde ćwiczenie i jak je zastosować w codziennym życiu.

„Szkółka dla szczeniąt” to książka dla tych, którzy chcą nauczyć szczeniaka dokonywania właściwych wyborów, chodzenia na smyczy, samokontroli oraz „znoszenia frustracji”. Autorzy książki w każdym rozdziale umieścili arkusze ćwiczeń pomagające zastosować poznane zasady oraz miejsce na notatki, które pozwalają mierzyć postępy pupila. Każdy rozdział jest też poświęcony jednej umiejętności. Kolorowe fotografie autorstwa Petera Baumbera zostały wykonane specjalnie na potrzeby niniejszej książki i są wyjątkowo pięknymi ilustracjami omawianych zagadnień.

Pomaganie szczeniakowi w stawaniu się zrównoważonym psem, czyli opanowanym w każdej codziennej sytuacji, cieszącym się dobrym zdrowiem i samopoczuciem oraz zachowującym się w sposób akceptowany wśród ludzi, nie jest łatwym zadaniem. Ale z pierwszym tomem „Szkółki dla szczeniąt” jest!

Wydawnictwo Vesper.

Wychowanie szczeniaka dla początkujących Reviewed by on . Wychowanie szczeniaka dla początkujących Niby każdy wie, że szczeniaka od małego trzeba sobie wychować. Ale jak to zrobić właściwie?  Po pierwsze  - mądrze. Po Wychowanie szczeniaka dla początkujących Niby każdy wie, że szczeniaka od małego trzeba sobie wychować. Ale jak to zrobić właściwie?  Po pierwsze  - mądrze. Po Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top