czwartek, 13 grudnia 2018

Wrocławianie nie chcą psów w parkach

13 marca 2018 06:05 Zostaw komentarz
Wrocławianie nie chcą psów w parkach

fot.PantherMedia/EASTNEWS

Wrocławianie nie chcą psów w parkach

Już w październiku 2016 roku wrocławscy radni miejscy przegłosowali uchwałę dotyczącą regulaminu parków, które są dostępne dla czworonogów. Mieszkańcy Wrocławia protestują.
Psy ze smyczy można spuszczać na pięciu wybiegach: w Parku Grabiszyńskim, na Wzgórzu Słowiańskim, w Parku Tołpy, przy ul. Sztabowej oraz na tzw. Psiej Łące na Niskich Łąkach. Oczywiście pod warunkiem, że właściciel posprząta odchody, a z tym – jak wiadomo – jest różnie.
Zmiana przepisów nie podoba się zwłaszcza mieszkańcom centrum miasta. Chcieliby, aby zakaz wprowadzania psów został przywrócony w Parku Staromiejskim. – Ten park to jedyna oaza zieleni w ścisłym centrum miasta. W parku jest przecież nowoczesny plac zabaw. Robi się coraz cieplej, więc i dzieci będzie w nim przybywać. Teraz psy zostawiając tam swoje odchody, będą zagrażały bezpieczeństwu dzieci. Przecież właściciele psów mają w pobliżu Wzgórze Partyzantów, czy alejki wzdłuż fosy – mówi Gazecie Wrocławskiej Bożena Piłat, mieszkanka jednego z bloków przy ul. Kołłątaja. Wrocławianie nie chcą psów w parkach, bo jak tłumaczy mieszkanka, Park Staromiejski to miejsce szczególnie często odwiedzane przez matki z dziećmi.
Wrocławianie nie chcą psów w parkach Reviewed by on . [caption id="attachment_34592" align="alignleft" width="300"] fot.PantherMedia/EASTNEWS[/caption] Wrocławianie nie chcą psów w parkach Już w październiku 2016 r [caption id="attachment_34592" align="alignleft" width="300"] fot.PantherMedia/EASTNEWS[/caption] Wrocławianie nie chcą psów w parkach Już w październiku 2016 r Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top