środa, 13 grudnia 2017

Wirtualna smycz

28 marca 2017 15:07 Zostaw komentarz

obroża

Wirtualna smycz

Lubimy wszelkie nowinki techniczne. Szczególnie, te, które dotyczą naszych pupili. A gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo, a zarazem więcej luzu dla psa i właściciela, nasze zainteresowanie rośnie. Przyjrzyjmy się nowemu wynalazkowi.  

Już niedługo na rynek wejdzie unowocześniona wirtualna smycz, a właściwie obroża Wagz z nadajnikiem, który komunikuje się ze specjalną aplikacją w smartfonie właściciela i pozwala kontrolować odległość, na jaką oddala się pupil podczas spaceru. Niby nic nowego, bo takie technologiczne cudeńka od jakiegoś czasu są już dostępne. Jednak obroża Wagz nieco się od nich różni. Została zaprojektowana przez wiodących technologów i ekspertów w dziedzinie weterynarii, których celem było stworzenie produktu bezpiecznego i niewpływającego negatywnie na zdrowie zwierzaka. Właściciel może ustawić odległość na jaką pozwala się psu oddalić. Gdy ulubieniec przekroczy wirtualną granicę, ultradźwięki i wibracje skłonią go do zatrzymania się i powrotu. Urządzenie dodatkowo świeci w ciemności, co ułatwia śledzenie pupila, powiadamia także o tym, że pies zaczął szczekać (tzw. alarm szczekowy), co może oznaczać zagrożenie, gdy zwierzak oddali się na taki dystans, że właściciel przestanie go widzieć i słyszeć. Kamera i urządzenie GPS pozwala opiekunowi w czasie rzeczywistym kontrolować zachowanie psa. A gdy pupil opuści strefę bezpieczeństwa, właściciel od razu zostanie o tym powiadomiony.

Wirtualna smycz

Wirtualna smycz

Wirtualna smycz

Wirtualna smycz Reviewed by on . Wirtualna smycz Lubimy wszelkie nowinki techniczne. Szczególnie, te, które dotyczą naszych pupili. A gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo, a zarazem więcej luzu dla Wirtualna smycz Lubimy wszelkie nowinki techniczne. Szczególnie, te, które dotyczą naszych pupili. A gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo, a zarazem więcej luzu dla Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top