czwartek, 18 stycznia 2018

Wielozadaniowcy. Żadnej pracy się nie boją.

8 listopada 2017 08:40 Zostaw komentarz

Kłania się codzienność

Wszyscy miłośnicy psów wiedzą, że zwierzę pomaga nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. Nawet nieznajomi potrafią zatrzymać się na chwilę, by zamienić kilka słów na temat swoich psów. Obecność pupila skłania do aktywnego spędzania czasu, inspiruje do podejmowania wyzwań sportowych, a więź, która nas z nim łączy, sprawia, że chętnie mu się żalimy, licząc na to, że rozweseli nas w te gorsze dni. Psie towarzystwo koi nerwy, pozwala zapomnieć o prozie życia, zmniejsza stres. Jakkolwiekby na to patrzeć, nasze zwierzaki perfekcyjnie wykonują „obowiązki” niezawodnych przyjaciół. Christopher Morley jest autorem bardzo trafnej złotej myśli: „Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w twoich słowach, jak twój pies”. Odwdzięczmy się swoim ulubieńcom i na co dzień doceniajmy potencjał, który w nich drzemie!
Agnieszka Malinowska
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w numerze 2/2016!

Kolorowych snów!

Chcesz znaleźć najlepsze miejsce do spania? Obserwuj swojego pupila
i ustaw łóżko tam, gdzie najbardziej lubi się kłaść. Pies wyczuwa żyły wodne i skupiska energii równie skutecznie, jak kot. Gdy omija jakiś kąt szerokim łukiem, to znaczy, że lepiej nie stawiać tam swojego łóżka, jeśli chce się mieć spokojny sen.

Artystyczne dusze

Jeśli chcesz przekonać się, jak wspaniałymi aktorami są psy, obejrzyj koniecznie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś):
„Mój przyjaciel Hachiko”
„Marley i ja”
„Chihuahua z Beverly Hills”
„Beethoven”
„Marmaduke – pies na fali”
„Gdzie jest Benji?”
„Bella i Sebastian”

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pages →  1 2 3 4 5 6

Wielozadaniowcy. Żadnej pracy się nie boją. Reviewed by on . Kłania się codzienność Wszyscy miłośnicy psów wiedzą, że zwierzę pomaga nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. Nawet nieznajomi potrafią zatrzymać się na chwilę, Kłania się codzienność Wszyscy miłośnicy psów wiedzą, że zwierzę pomaga nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. Nawet nieznajomi potrafią zatrzymać się na chwilę, Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top