niedziela, 21 stycznia 2018

Ważna informacja dla psów i ich właścicieli mieszkających w Pruszkowie i okolicach!

12 sierpnia 2017 00:11 Zostaw komentarz

Już wkrótce, już za kilka dni będziecie mogli skorzystać w nowo otwartego placu zabaw dla wszystkich psich milusińskich!

funny dog

Plac zabaw dla psów powstał w okolicy toru kolarskiego w Pruszkowie. Na terenie placu na nasze psiaki czeka równoważnia, małe płotki, duże płotki, obręcze, tunel, słupki do slalomu, kładka, grzybki, drążki do przeskoków, a nawet szałas! Oprócz elementów zabawowych, znajdziemy tam również ławeczki, kosze na śmieci oraz bardzo ważne podajniki na torebki i kosze na psie odchody.

Plac powstał z inicjatywy samych mieszkańców miasta. Jakiś czas temu wpłynął wniosek do budżetu obywatelskiego, dzięki któremu już niedługo czworonożni milusińscy będą mogli bawić się na nowym placu.

Już za kilka dni, gdy tylko wykonawca wprowadzi zgłoszone poprawki, wszystkie psy z Pruszkowa i okolic będą mogły bawić się na nowym placu zabaw!

Ważna informacja dla psów i ich właścicieli mieszkających w Pruszkowie i okolicach! Reviewed by on . Już wkrótce, już za kilka dni będziecie mogli skorzystać w nowo otwartego placu zabaw dla wszystkich psich milusińskich! Plac zabaw dla psów powstał w okolicy t Już wkrótce, już za kilka dni będziecie mogli skorzystać w nowo otwartego placu zabaw dla wszystkich psich milusińskich! Plac zabaw dla psów powstał w okolicy t Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top