środa, 27 marca 2019

W co się bawić. Domowe zabawki dla psa

25 czerwca 2018 06:00 3 komentarzy

zabawki_ikonaDziki, nieudomowiony przodek psa nie miał okazji się nudzić. Codzienna walka o byt wymagała zaangażowania całego sprytu, inteligencji i sił fizycznych. Dziś pożywienie i schronienie zapewnia człowiek. Niektóre psiaki, kiedy zostają w domu same, cierpią z powodu braku zajęć. Dlatego należy wyznaczyć im nowe zadania, bo szczęśliwy pies to zajęty pies.

W co się bawić? Jak zrobić domowe zabawki dla psa

Dzisiaj, gdy przeznaczeniem wielu psów jest po prostu dotrzymywanie towarzystwa swemu panu, wrodzone zdolności przestały być tak bardzo istotne. Ale one nie znikły, a psia psychika domaga się zadań i wyzwań. Życie na kanapie, z miską pełną smakołyków jest wprawdzie bardzo wygodne, ale i bardzo nuuudneee… Dlatego psy tak chętnie biorą udział w różnych zawodach sportowych oraz próbach pracy i z entuzjazmem uczą się wykonywania nowych zadań. Opiekun, który naprawdę dba o swojego psa, stara się zapewniać mu różne zajęcia i uczestniczy w nich razem z pupilem. Jednak czasami każdy zwierzak musi zostać sam. W co się wtedy bawić? Chcemy podsunąć kilka pomysłów, jak zapewnić trochę rozrywki psiakowi, który grzecznie zostaje sam w domu. Takiemu, który niczego nie niszczy i nie hałasuje, ale nudzi się okropnie. Pośród psich akcesoriów dostępnych w sprzedaży znajdują się gotowe zabawki o różnym przeznaczeniu. Niestety dosyć często są one drogie. Dlatego postanowiliśmy pokazać, jak można samemu je wykonać domowym sposobem. Jednak uwaga! Domowe zabawki dla psa, które opisujemy, można zostawiać tylko takim czworonogom, które nie mają zwyczaju gryzienia przedmiotów na kawałki i połykania ich. Zwierzęta, którym to się zdarza, też mogą korzystać z proponowanych zajęć, ale wyłącznie pod nadzorem opiekuna.
zabawki03

Pages →  1 2 3 4

W co się bawić. Domowe zabawki dla psa Reviewed by on . Dziki, nieudomowiony przodek psa nie miał okazji się nudzić. Codzienna walka o byt wymagała zaangażowania całego sprytu, inteligencji i sił fizycznych. Dziś poż Dziki, nieudomowiony przodek psa nie miał okazji się nudzić. Codzienna walka o byt wymagała zaangażowania całego sprytu, inteligencji i sił fizycznych. Dziś poż Rating: 0

komentarze (3)

  • samoyedspell

    Wydaje mi się, że czytałam kiedyś ten sam (lub podobny) artykuł w jakimś numerze PP z roku 2006. Artykuł jest bardzo fajny oraz przydatny; strasznie mi się przydał. Wykorzystałam niektóre zabawy aby zadowolić mojego psa gdy jest sam w domu. Naprawdę podobały mu się smakołyki w butelce – długo kombinował jak je wyjąć. Artykuł gorąco polecam tym którzy są często po za domem, a mają psa (lub psy).

  • koszatniczka1122

    Droga redakcjo w jednym wyrazie jest pomyłka zamiast pustej pisze pistej czy to tylko u mnie tak jest? czy można ten problem naprawić?

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top