poniedziałek, 11 grudnia 2017

Uratowany ze smoły

25 maja 2017 10:19 Zostaw komentarz

Pies w smoleUratowany ze smoły

Pięć godzin trwało czyszczenie psa, który wpadł do zbiornika ze smołą.

Kilka dni temu w Buenos Aires dwoje młodych ludzi znalazło psa w zbiorniku ze smolistą substancją. Nie wiadomo, czy zwierzak sam tam wpadł, czy ktoś go wrzucił. Znalazcy przewieźli zwierzaka do lekarza weterynarii, który najpierw zdecydował, że trzeba go wyczyścić, zanim podejmie leczenie.
Akcja zmywania kleistej mazi trwała ponad pięć godzin. Wolontariusze szukali w internecie sposobów na smołę, kupowali różne rzeczy, ale najlepszy okazał się olej jadalny. Zużyli pięć litrów tego specyfiku. W ciągu kolejnej doby pies został nakarmiony, napojony, dostał leki, lekarze obawiali się o jego zdrowie, gdyż nie wiedzieli, jak dużo substancji dostało się do organizmu zwierzęcia. Po wnikliwej diagnozie okazało się, że nic nie zagraża życiu psa i Petro, bo tak go nazwano, zaczął wracać do zdrowia i oczekuje na adopcję.

Pies w smole

Pies w smole

 

Uratowany ze smoły Reviewed by on . Uratowany ze smoły Pięć godzin trwało czyszczenie psa, który wpadł do zbiornika ze smołą. Kilka dni temu w Buenos Aires dwoje młodych ludzi znalazło psa w zbior Uratowany ze smoły Pięć godzin trwało czyszczenie psa, który wpadł do zbiornika ze smołą. Kilka dni temu w Buenos Aires dwoje młodych ludzi znalazło psa w zbior Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top