wtorek, 20 lutego 2018

Szczęście na dwóch łapach

7 kwietnia 2014 13:16 Zostaw komentarz

Dwunożny bokser Duncan Lou Who już jakiś czas temu podbił serca internautów. Najbardziej cieszą filmy pokazujące, jak radośnie biega po parku czy plaży razem z innymi czworonogami. Jest w dobrych rękach, bo zaopiekowała się nim organizacja Panda Paws Rescue z Vancouver.

duncan_wersjaDuncan urodził się ze zdeformowaną miednicą. W zeszłym roku, w wieku trzech miesięcy przeszedł amputację tylnych kończyn, dla której jedyną alternatywa było uśpienie malucha. Po operacji Duncan korzystał z dwóch specjalnych wózków, których nie znosił. Nie czuł się w nich komfortowo, dlatego pozwolono mu w końcu biegać na przednich łapach. Dzisiaj psiak ma dziewięć miesięcy i jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Opiekunowie obawiają się jednak o przyszłość boksera, który nie rozwija się prawidłowo. Jego kości przestały rosnąć, natomiast organy wewnętrzne wkrótce osiągną normalne u dorosłego psa rozmiary, więc może mu być trudno udźwignąć całe ciało na dwóch łapach. Na jego korzyść z pewnością działa fakt, że zwierzak jest niezwykle sprawny. Aktywność ruchowa może wydłużyć mu życie.

MD

Szczęście na dwóch łapach Reviewed by on . Dwunożny bokser Duncan Lou Who już jakiś czas temu podbił serca internautów. Najbardziej cieszą filmy pokazujące, jak radośnie biega po parku czy plaży razem z Dwunożny bokser Duncan Lou Who już jakiś czas temu podbił serca internautów. Najbardziej cieszą filmy pokazujące, jak radośnie biega po parku czy plaży razem z Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top