niedziela, 20 stycznia 2019

Szczenięta żywcem zasypane

14 czerwca 2018 04:38 Zostaw komentarz
Szczenięta żywcem zasypane

fot. Schronisko Psiakowo i Spółka

Szczenięta żywcem zasypane

Piski zwierząt wydobywające się spod ziemi usłyszała jedna z mieszkanek miejscowości Syberia (woj. łódzkie). Po 6,5-godzinnej akcji Straży Pożarnej z Polik udało się wydostać siedem maluchów. Wszystkie przeżyły.

Ratowania szczeniaków najpierw podjęli się wezwani na miejsce lekarze weterynarze. Mimo dwóch godzin kopania nie udało im się dotrzeć do zasypanych zwierząt. Nie wiadomo, czy ktoś celowo wrzucił szczenięta do dołu i zasypał, czy też osunęła się na nie ziemia. Wiadomo za to, że strażacy kopali przez 6,5 godziny żeby dotrzeć do zwierząt znajdujących się 7 metrów pod powierzchnią ziemi.

Pieski mają około dwóch miesięcy i są zdrowe. Zaopiekowało się nimi Schronisko Psiakowo i Spółka z Łowicza. Psy szukają teraz nowych domów.

źródło: polsatnews.pl

Szczenięta żywcem zasypane Reviewed by on . [caption id="attachment_35304" align="alignleft" width="300"] fot. Schronisko Psiakowo i Spółka[/caption] Szczenięta żywcem zasypane Piski zwierząt wydobywające [caption id="attachment_35304" align="alignleft" width="300"] fot. Schronisko Psiakowo i Spółka[/caption] Szczenięta żywcem zasypane Piski zwierząt wydobywające Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top