czwartek, 13 grudnia 2018

Szczeniak w reklamówce

14 marca 2018 07:11 Zostaw komentarz
Szczeniak w reklamówce

fot. Policja Głogów

Szczeniak w reklamówce

Głogowska policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy wrzucili do ulicznego kosza na śmieci szczeniaka w reklamówce. Zwierzę uratował przechodzień.

Na nagraniu z monitoringu, które udostępniła policja widać dwóch idących aleją Wolności mężczyzn. W rękach mają reklamówki. Jeden z nich podchodzi do ulicznego kosza na śmieci. Upycha tam niesioną przez siebie zawiązaną torbę. Wszystkiemu przypatruje się jego znajomy. Po chwili mężczyźni odchodzą. Jak się okazało, w środku znajdował się szczeniak. Tylko dzięki spostrzegawczości jednego z przechodniów, który zauważył, że torba się porusza, małego kundelka udało się uratować przed uduszeniem. Zwierzak znalazł już nowych opiekunów.
Policja opublikowała wizerunki poszukiwanych mężczyzn. Prosi wszystkich, którzy ich rozpoznają, o pomoc. Wszelkie informacje w tej sprawie można przekazywać pod numerami telefonów: 76 7277226 lub 76 7277361 w godz. 8.00 – 15.30 oraz całodobowo pod numer telefonu alarmowego 997.
Szczeniak w reklamówce Reviewed by on . [caption id="attachment_34632" align="alignleft" width="300"] fot. Policja Głogów[/caption] Szczeniak w reklamówce Głogowska policja poszukuje dwóch mężczyzn, k [caption id="attachment_34632" align="alignleft" width="300"] fot. Policja Głogów[/caption] Szczeniak w reklamówce Głogowska policja poszukuje dwóch mężczyzn, k Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top