czwartek, 15 listopada 2018

Szczeniak powieszony na szkolnym płocie

4 grudnia 2017 09:36 Zostaw komentarz

Szczeniak powieszony na szkolnym płocie

Internauci, mieszkańcy Jarosławia (woj. podkarpackie), pracownicy i wolontariusze schroniska dla psów oraz policja intensywnie poszukują osoby, która 1 grudnia powiesiła młodego psa na płocie za szkolą podstawową na osiedlu Słonecznym.

O sprawie jako pierwsza napisała internautka Gabryśka z Jarosławia podając swój numer telefonu: „Jarosław, szukamy potwora, który powiesił psa!!!”.

– To okrutna śmierć – mówi Halina Derwisz ze schroniska „Kundelek” zwracając uwagę, że to nie pierwszy taki przypadek znęcania się nad zwierzętami na Podkarpaciu. – Okrucieństwo wobec zwierząt jest krokiem do okrucieństwa wobec ludzi dlatego organizacje społeczne walczą, żeby prawa dotyczącego ochrony zwierząt przestrzegać, ale przede wszystkim egzekwować. Nie uznawać, że to mała szkodliwość społeczna. Tymczasem w kilku przypadkach spotkałam się z tym, że sędzia usprawiedliwiał sprawcę – dodaje Halina Derwisz w rozmowie z portalem nowiny24.

– Pracujemy nad ustaleniem sprawcy – zapewnia mł. asp. Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

 

Szczeniak powieszony na szkolnym płocie Reviewed by on . Szczeniak powieszony na szkolnym płocie Internauci, mieszkańcy Jarosławia (woj. podkarpackie), pracownicy i wolontariusze schroniska dla psów oraz policja inten Szczeniak powieszony na szkolnym płocie Internauci, mieszkańcy Jarosławia (woj. podkarpackie), pracownicy i wolontariusze schroniska dla psów oraz policja inten Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top