czwartek, 21 marca 2019

Sukces Abi

13 lipca 2018 08:22 Zostaw komentarz
Sukces Abi

for. policja śląska

Sukces Abi

Pierwsza służba w terenie od razu sukces. Abi wykryła plantację konopi.

Śledczy naliczyli w sumie 183 sadzonki. Uprawa konopi indyjskich prowadzona była w szklarni między warzywami i częściowo na strychu w domu w jednej z podczęstochowskich miejscowości. Najmniejsze sadzonki posadzone były w doniczkach, najwyższe miały natomiast przeszło 2,5 m. Policjanci zabezpieczyli też blisko 10 kg marihuany. W jej znalezieniu pomogła Abi – policyjny owczarek niemiecki. To była jej pierwsza służba w terenie.

Pies od razu po wejściu do domu podjął trop. Na strychu znajdowało się specjalne pomieszczenie, a w nim doniczki z małymi sadzonkami konopi oraz schowany w różnych miejscach susz. Podejrzany o uprawę, przetwarzanie i przygotowanie do wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków 34-latek został zatrzymany. Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Częstochowie usłyszał zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

źródło: policja.pl

Sukces Abi Reviewed by on . [caption id="attachment_35488" align="alignleft" width="200"] for. policja śląska[/caption] Sukces Abi Pierwsza służba w terenie od razu sukces. Abi wykryła pla [caption id="attachment_35488" align="alignleft" width="200"] for. policja śląska[/caption] Sukces Abi Pierwsza służba w terenie od razu sukces. Abi wykryła pla Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top