czwartek, 21 marca 2019

Suczka porzucona – rodzina na wakacjach

11 lipca 2018 09:29 1 komentarz
Suczka porzucona - rodzina na wakacjach

fot. Schronisko dla Zwierząt w Raciborzu

Suczka porzucona – rodzina na wakacjach

Latem Polacy porzucają o 40 proc. więcej zwierząt. Powodem najczęściej jest kłopot z zapewnieniem opieki psu na czas wyjazdu.

Jak Polacy pozbywają się psów? Najczęściej wyrzucając je z samochodu na szosie lub zostawiając przywiązanego do drzewa czworonoga w lesie. Niektórzy celowo zakładają psu kaganiec, żeby nie szczekał.

W Raciborzu (woj. śląskie) roczna suczka właśnie została przywiązana do śmietnika należącego do schroniska dla psów. Wolontariusze znaleźli zwierzę z samego rana. – Chyba trzeba dziękować, że nie wywieźli do lasu albo nie wyrzucili na ulicę, tylko przywiązali do kosza przed schroniskiem. Psy zabawki, koty zabawki… – czytamy na fanpage raciborskiego schroniska na FB. Po odbyciu kwarantanny suczka trafi do adopcji.

O tym jak spędzić cudowne wakacje z psem pisaliśmy tutaj.

 

Suczka porzucona – rodzina na wakacjach Reviewed by on . [caption id="attachment_35458" align="alignleft" width="225"] fot. Schronisko dla Zwierząt w Raciborzu[/caption] Suczka porzucona - rodzina na wakacjach Latem P [caption id="attachment_35458" align="alignleft" width="225"] fot. Schronisko dla Zwierząt w Raciborzu[/caption] Suczka porzucona - rodzina na wakacjach Latem P Rating: 0

komentarze (1)

  • dwbem

    Przepraszam za te słowa ale człowiek jest jednak najgorszym bydlęciem na ziemi, całe szczęście że są jeszcze prawdziwi ludzie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top