środa, 20 lutego 2019

Stare wiarusy

31 października 2018 06:04 5 komentarzy

thorne11„Benjamin, pies znaleziony przez Jezusa.
1 stycznia 2001 roku w Wenezueli, Jezus pił kawę ze swoimi znajomymi. Ktoś coś zauważył i spytał: – A to co? A to był maleńki pies. Był brudny, wychudzony i przestraszony. Jezus myślał, że jest niemy, dopóki piesek nie zaszczekał. (…) Jezus zdecydował się go adoptować. Kiedy zabrał pieska do weterynarza, doktor stwierdził: – Jest w bardzo złej kondycji. Ktoś się nad nim znęcał i zaniedbywał. Najlepsze, co mu się mogło przytrafić, to spotkać właśnie ciebie. Ale będę z tobą szczery: ten pies ma około czterech lat. Zabierz go do domu, pokochaj, dobrze karm, a pożyje jeszcze rok czy dwa. Dzisiaj, w 2014 roku Benjamin wciąż ma się dobrze. Jest szczęśliwym ojcem i dziadkiem. Kiedy Jezus dostał propozycję nowej pracy i przeprowadzki do Kanady, powiedział żonie: – Jeśli nie zgodzą się na Benjamina, zrezygnuję z tej oferty. Szczęśliwie cała rodzina mieszka razem w Kanadzie. Benjamin nie ma zębów, ma kataraktę, stracił słuch, ale jest wesołym staruszkiem. (…) To, że Jesus znalazł Benjamina, było znakiem od losu.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Pete’a Thorne’a: PeteThornePhoto. Opis zdjęć pochodzą z fanpage’u projektu. Mops na zdjęciu głównym nazywa się Hogarth.

Pages →  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Stare wiarusy Reviewed by on . „Benjamin, pies znaleziony przez Jezusa. 1 stycznia 2001 roku w Wenezueli, Jezus pił kawę ze swoimi znajomymi. Ktoś coś zauważył i spytał: - A to co? A to był m „Benjamin, pies znaleziony przez Jezusa. 1 stycznia 2001 roku w Wenezueli, Jezus pił kawę ze swoimi znajomymi. Ktoś coś zauważył i spytał: - A to co? A to był m Rating: 0

komentarze (5)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top