piątek, 19 stycznia 2018

Rulon na woreczki

11 maja 2015 12:57 Zostaw komentarz

„RULON NA WORECZKI”
„Niezbędny element wyposażenia każdego właściciela psa. Mianowicie woreczki na… wiadomo co.
Z mojego doświadczenia wynika, że zawsze znikają z kieszeni w magiczny sposób. Niektóre pojemniki proponowane przez sklepy zoologiczne są dość kosztowne i pasują do nich jedynie maks. 2 modele woreczków (równie kosztownych). Bądźmy sprytniejsi i zróbmy to sami!
1.Przycinamy [najlepiej brzeszczotem – przyp. red.] rurkę po folii aluminiowej. (UWAGA! Te od papieru toaletowego się nie nadają, gdyż są zbyt cienkie i za szerokie).
2. Wycinany otwór do wyciągania woreczków. [Proponujemy zrobić szereg nakłuć – np. szpikulcem do nadziewania mięsa lub nawet pinezką – w kształcie koła, a potem wybić otwór wzdłuż perforacji – przyp. red.] 3. Z folii aluminiowej tworzymy kulkę wielkości otworu i wkładamy tam kulkę.
4. Z boku robimy otwór do przewleczenia sznurka.
5. Całość ozdabiamy techniką decoupage (dekupaż). (Tutaj instrukcja. 🙂 Jedna z wielu – możecie poszukać lepszej).
6. Przewlekamy zrobiony wcześniej warkoczyk z cienkiej wstążki przez otwór. Wkładamy woreczki, w 2 pozostałe otwory wkładamy szeroką gumkę i gotowe!”.
Autor: Łatka Łacikowa
Pojemnik na woreczki

Rulon na woreczki Reviewed by on . "RULON NA WORECZKI" "Niezbędny element wyposażenia każdego właściciela psa. Mianowicie woreczki na... wiadomo co. Z mojego doświadczenia wynika, że zawsze znika "RULON NA WORECZKI" "Niezbędny element wyposażenia każdego właściciela psa. Mianowicie woreczki na... wiadomo co. Z mojego doświadczenia wynika, że zawsze znika Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top