niedziela, 21 stycznia 2018

Robot do pilnowania psów

28 sierpnia 2017 13:43 Zostaw komentarz

Robot dla zwierzaków domowychRobot do pilnowania psów

Przypilnuje, ale także nakarmi określoną porcją smakołyków, zabawi i nagra, a nagranie lub zdjęcie jeszcze prześle właścicielowi, który od razu może się nim podzielić w sieci.

A to nie koniec możliwości robota o nazwie The Anthouse Pet Companion Robot. Urządzenie potrafi wyprowadzić na spacer (i to w określonym tempie), strzelać piłkami tenisowymi na odległość od 2,5 do 8 metrów (mini tenis), a także łączyć się w czasie rzeczywistym z właścicielem, który będzie w czasie spaceru wydawał komendy.

Urządzenie powstało w Stanach Zjednoczonych dzięki wsparciu internautów na portalu Kikstarter. Na razie w Polsce nie jest dostępne, ale to pewnie tylko kwestia czasu.

Robot do pilnowania psów Reviewed by on . Robot do pilnowania psów Przypilnuje, ale także nakarmi określoną porcją smakołyków, zabawi i nagra, a nagranie lub zdjęcie jeszcze prześle właścicielowi, który Robot do pilnowania psów Przypilnuje, ale także nakarmi określoną porcją smakołyków, zabawi i nagra, a nagranie lub zdjęcie jeszcze prześle właścicielowi, który Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top