niedziela, 17 grudnia 2017

Regulamin konkursu na najlepszy komentarz

19 maja 2014 10:24 10 komentarzy
 1. Wystarczy przeczytać temat miesiąca w najnowszym numerze PP, a następnie pod jego zajawką na stronie internetowej zamieścić swój komentarz.
 2. W konkursie udział biorą tylko zalogowani użytkownicy serwisu.
 3. Każda osoba może napisać dowolną liczbę komentarzy.
 4. UWAGA! W konkursie może wygrać także komentarz będący odpowiedzią na czyjąś wypowiedź. Zapraszamy więc do dyskusji!
 5. Gdy w kioskach pojawia się nowy numer PP, konkurs zaczyna się od początku, a my na stronie  konkursowej pod fragmentem tekstu publikujemy informację, która recenzja z poprzedniego miesiąca okazała się najlepsza
 6. Co miesiąc na czytelników czekać będzie  inna nagroda. Zwycięzca otrzyma wiadomość o wygranej mailem (na adres podany przy rejestracji) z prośbą o przesłanie swoich danych w celu wysłania nagrody.
Regulamin konkursu na najlepszy komentarz Reviewed by on . Wystarczy przeczytać temat miesiąca w najnowszym numerze PP, a następnie pod jego zajawką na stronie internetowej zamieścić swój komentarz. W konkursie udział b Wystarczy przeczytać temat miesiąca w najnowszym numerze PP, a następnie pod jego zajawką na stronie internetowej zamieścić swój komentarz. W konkursie udział b Rating: 0

komentarze (10)

 • Tofifi

  Tofifi

  Mam pytanie: kiedy wyniki konkursu na komentarz numeru 11/2016 ?

 • factor12

  factor12

  kiedy będą wyniki pozdrawiam

  • Redakcja

   Redakcja

   Jak pisaliśmy poniżej i powyżej, nasze pismo wychodzi zawsze w ostanią środę miesiąca. W tym samym dniu włączamy nowy konkurs na komentarz oraz rozwiązujemy stary. Numer kwietniowy „PP” pojawi się w kioskach 25 marca i wówczas rozwiążemy konkurs na komentarz do tematu miesiąca z numeru 3/2015. Pozdrawiamy!

 • factor12

  factor12

  a kiedy wyniki

 • Blue and white

  Mam pytanie . Kiedy są wyniki konkursów ? Równo po 1 miesiącu czyli np . teraźniejszy konkurs 22 stycznia ?

  • Redakcja

   Redakcja

   Nasze pismo wychodzi zawsze w ostanią środę miesiąca. W tym samym dniu włączamy nowy konkurs na komentarz oraz rozwiązujemy stary. Numer lutowy „PP” pojawi się w kioskach 28 stycznia i wówczas rozwiążemy konkurs na komentarz do tematu miesiąca z numeru 1/2015. Pozdrawiamy!

 • Orzech

  Orzech

  Po przeczytaniu artykułu „Przyjaciel dziecka – Kumpel doskonały” stwierdzam, że jest on bardzo przydatny dla rodzin z dziećmi, które planują zakup psa. Pismo jest ciekawe, poruszone są w nim ważne, potrzebne tematy do podjęcia decyzji. Prawdą jest, że pies nie jest dla dziecka. Nigdy nie można kupować psa jedynie ze względu na dziecko. Ono nie jest w stanie przejąć wszystkich obowiązków związanych z wychowaniem, tresurą, leczeniem itp. psa. W obszernym artykule zamieszczone są odpowiedzi na pytania takie jak: Jak wybrać rasę? Jak wybrać hodowcę? Które szczenię? A może pies ze schroniska?, którymi głowi się wiele ludzi. Bardzo pomocne do podjęcia decyzji jest także przeanalizowanie wszystkich „za” i „przeciw” posiadania psa. W tekście wstawione są porady psychologa i lekarza, które są odpowiedzią na obawy wielu rodziców. W dokumencie wzięte są pod uwagę rasy, które nadają się do życia i przebywania z dziećmi oraz te, które są absolutnie wykluczone. Polecam ten artykuł rodzicom, którzy omawiają i rozmyślają sprawę kupna psa.

 • kasia13579

  kasia13579

  Witam, po przeczytaniu tematu miesiąca „Kumpel doskonały” stwierdziłam że żadne dziecko poniżej 10 lat nie powinno mieć psa. Młodsze dziecko nie poradzi sobie z żadnym psem. Na początek warto kupić dziecku interaktywnego psa. Takim może potrząsać, rzucać nie zadając mu przy tym bólu. Innym rozwiązaniem jest kazać dziecku przez np. miesiąc wychodzić ze smyczą na dwór bez względu na pogodę. Pamiętajmy jednak że jeśli decyzja nie zostanie dobrze przemyślana i dziecku, i psu może stać się krzywda. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top