poniedziałek, 19 lutego 2018

Regulamin konkursu na najlepszą recenzję

20 stycznia 2015 13:50 Zostaw komentarz

Regulamin konkursu na najlepszą recenzję:
1) Wystarczy przeczytać bieżący numer „Przyjaciela Psa”, a następnie w komentarzu pod jego okładką na głównej stronie internetowej zamieścić swoją recenzję.
2) Recenzja nie musi być wyłącznie pozytywna, może być to recenzja krytyczna lub mieszana.
3) Uwaga techniczna: radzimy wpierw napisać recenzję np. w Wordzie lub notatniku.txt, a dopiero potem przekleić ją do komentarza, aby nie utracić treści w przypadku wygaśnięcia sesji internetowej.
4) W konkursie udział biorą tylko zalogowani użytkownicy serwisu.
5) Nie będziemy oceniać recenzji tyczących archiwalnych numerów „PP”.
6) Gdy w kioskach pojawi się nowy numer „PP”, konkurs zaczyna się od początku, a my na stronie  konkursowej pod fragmentem tekstu publikujemy informację, która recenzja z poprzedniego miesiąca okazała się najlepsza. Wyniki będą zatem ogłaszane w ostatnią środę każdego miesiąca.
7) Co miesiąc na czytelników czekać będzie  inna nagroda. Zwycięzca otrzyma wiadomość o wygranej mailem (na adres podany przy rejestracji) z prośbą o przesłanie swoich danych w celu wysłania nagrody.

Regulamin konkursu na najlepszą recenzję Reviewed by on . Regulamin konkursu na najlepszą recenzję: 1) Wystarczy przeczytać bieżący numer "Przyjaciela Psa", a następnie w komentarzu pod jego okładką na głównej stronie Regulamin konkursu na najlepszą recenzję: 1) Wystarczy przeczytać bieżący numer "Przyjaciela Psa", a następnie w komentarzu pod jego okładką na głównej stronie Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top