środa, 21 lutego 2018

Rajd, rajd, warmińsko – mazurski rajd!

5 sierpnia 2017 14:41 Zostaw komentarz

Wielka heca dla miłośników psów i ich pupili – dogtrekking!

Lake and forest view.

W dniach 1-3 września 2017 roku odbędzie się warmińsko-mazurski rajd na orientację. Organizatorzy przygotowali dla uczestników cztery rodzaje rajdów: pieszy, rowerowy, rodziny i właśnie dogtrekking. Naszych czytelników zapewne najbardziej zainteresuje ten ostatni – czy pokonywanie 15 kilometrowej  trasy rajdu w towarzystwie i przy wsparciu naszych czworonożnych pupili!

Większość tras zlokalizowana jest na terenie gminy Jedwabno, która położona jest na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, w powiecie szczycieńskim. Baza rajdu znajduje się w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo, niedaleko miejscowości Butryny.

Co zrobić, aby wystartować w rajdzie?

Gdy już podejmiemy decyzję o wzięciu udziału w rajdzie, musimy wypełnić specjalny formularz na stronie www.abentojra.pl.  Następnie opłacamy nasz udział w rajdzie, dla osoby poniżej 16 roku życia jest to 20zł, a dla osób powyżej 16 roku życia – 60 zł (gdy zapłacimy do 21.08.2017) lub 80 zł (gdy zapłacimy po 21.08.2017).

Organizatorem imprezy jest Warmińsko – Mazurski Klub Orientacji Pieszej i Rowerowej „Abentojra”. Klub powstał w 2014 roku, z inicjatywy kilku przyjaciół, których połączyła jedna pasja – piesze i rowerowe rajdy na orientację.

Rajd, rajd, warmińsko – mazurski rajd! Reviewed by on . Wielka heca dla miłośników psów i ich pupili – dogtrekking! W dniach 1-3 września 2017 roku odbędzie się warmińsko-mazurski rajd na orientację. Organizatorzy pr Wielka heca dla miłośników psów i ich pupili – dogtrekking! W dniach 1-3 września 2017 roku odbędzie się warmińsko-mazurski rajd na orientację. Organizatorzy pr Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top