niedziela, 21 stycznia 2018

Psy – paparazzi zawitały do Nowego Jorku

8 września 2017 15:00 Zostaw komentarz

Temporary

Joel, Charlie, Rocky, Samuel to imiona psów z nowojorskiego pomnika autorstwa małżeństwa australijskich artystów Gillie i Marc’a.

Pomnik stanął wczoraj na rogu skrzyżowania Avenue Greenways, Avenue of the Americas i Ósmej w Nowym Jorku. Aparaty fotograficzne psów są skierowane prosto na wejście do najstarszej apteki w USA (C. O. Bigelow Apothecaries). Pomnik został stworzony z myślą o fotoreporterach („paparazzi”) nieustannie polujących na gwiazdy i celebrytów.
Spieszcie się fotografować fotografujące psy, bo nie wiadomo jak długo pomnik będzie stał w tym miejscu. Wcześniej widzieli go już mieszkańcy Melbourne, Sydney, Singapuru, Pekinu i Szanghaju.

Psy – paparazzi zawitały do Nowego Jorku Reviewed by on . Joel, Charlie, Rocky, Samuel to imiona psów z nowojorskiego pomnika autorstwa małżeństwa australijskich artystów Gillie i Marc'a. Pomnik stanął wczoraj na rogu Joel, Charlie, Rocky, Samuel to imiona psów z nowojorskiego pomnika autorstwa małżeństwa australijskich artystów Gillie i Marc'a. Pomnik stanął wczoraj na rogu Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top