środa, 23 stycznia 2019

Psie zęby zeszlifowane szlifierką

13 września 2018 06:14 2 komentarzy
Psie zęby zeszlifowane szlifierką

fot. polsatnews.pl

Psie zęby zeszlifowane szlifierką

65 – letni właściciel psa w typie owczarka środkowoazjatyckiego spiłował mu zęby szlifierką kątową aż do dziąseł.

O pilną interwencję poprosiła policję z Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie) przedstawicielka Fundacji dla Szczeniąt Judyta. – Pies znajdował się w piwnicy, bez dostępu do wody i pożywienia, nie był w stanie ustać na łapach – powiedziała w telewizji Polsat News Agnieszka Rutowicz z Fundacji dla Szczeniąt Judyta.

– Czeka go długie leczenie, ponieważ już wstępne oględziny zwierzęcia wykazały, że pies jest wychudzony, zapchlony, ma spiłowane wszystkie zęby aż do granicy dziąseł oraz ranę na sutku – poinformowała rzeczniczka prasowa łódzkiej policji mł. insp. Joanna Kącka.

„Pierwszy raz widzieliśmy jak pies płacze.  Wiele interwencji już za nami, lecz ta powoduje, że łzy lecą ciurkiem. Widać korzenie zębów, widać, że jego kat, który do tej chwili notorycznie się nad nim znęcał, spiłował swojemu psu zęby szlifierką, na żywca” – napisali na Facebooku po interwencji przedstawiciele Fundacji dla Szczeniąt Judyta.

Specjalista stomatologii weterynaryjnej potwierdził, że zęby Oskara zostały spiłowane szlifierką lub pilnikiem. Na miejscu zabezpieczono szlifierkę kątową oraz kombinerki.

Pies jest w bardzo złej kondycji psychicznej. Czeka go długotrwałe leczenie. Konieczne będzie m.in. usunięcie wszystkich zębów, poza kłami.

Właściciel już usłyszał zarzut znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Odmówił składania wyjaśnień. W chwili zatrzymania był kompletnie pijany.

 

Psie zęby zeszlifowane szlifierką Reviewed by on . [caption id="attachment_35923" align="alignleft" width="300"] fot. polsatnews.pl[/caption] Psie zęby zeszlifowane szlifierką 65 - letni właściciel psa w typie o [caption id="attachment_35923" align="alignleft" width="300"] fot. polsatnews.pl[/caption] Psie zęby zeszlifowane szlifierką 65 - letni właściciel psa w typie o Rating: 0

komentarze (2)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top