wtorek, 19 marca 2019

Psi ratownicy 2018

1 października 2018 06:00 Zostaw komentarz
Psi ratownicy 2018

fot. policja.pl

Psi ratownicy 2018

Niesamowity duet nie pozostawił konkurentom żadnych złudzeń: sierżant Przemysław Janecki z Legnicy wraz ze swoją labradorką Tissaia de Vries, zajął I miejsce w kategorii zaawansowanej, zdobywając tym samym Championat drugi rok z rzędu!

Do zdobycia Championatu pretendowało 31 zawodników wraz ze swoimi psimi ratownikami.  W trakcie turnieju zawodnicy mieli do wykonania szereg zadań: zanoszenie koła do tonącego w wodzie, klasyczna akcja ratownicza ratownika z psem, ratowanie przez psa osoby tonącej oraz ratowanie osób przytomnych i nieprzytomnych.

Niesamowity duet obronił zdobyty rok wcześniej tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi Ratownicy”, udowadniając tym, że w swojej klasie nie mają sobie równych. Przemysław Janecki od 4 lat pracuje w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Ratownictwo wodne to jego życiowa pasja, którą zajmuje się także poza służbą. Ratownictwem wodnym z wykorzystaniem psów zajmuje się  od lat 12.

Labradorka Tissaia de Vries, posiada certyfikat pracy wodnej IV klasy (najwyższej w Polsce) oraz jako jedyny pies w kraju zdobyła podwójny certyfikat MSWiA.

źródło: policja.pl

Psi ratownicy 2018 Reviewed by on . [caption id="attachment_36017" align="alignleft" width="300"] fot. policja.pl[/caption] Psi ratownicy 2018 Niesamowity duet nie pozostawił konkurentom żadnych z [caption id="attachment_36017" align="alignleft" width="300"] fot. policja.pl[/caption] Psi ratownicy 2018 Niesamowity duet nie pozostawił konkurentom żadnych z Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top