czwartek, 21 lutego 2019

Przyjaciel Pies nr 5/2016

27 kwietnia 2016 11:30 6 komentarzy

ppW numerze:
Okiem sędziego: Bulterier
Kompendium: Chihuahua
Na życzenie:  Field spaniel
Temat miesiąca: Edukacja psów. Szkolenie – konieczność czy fanaberia?
Show z misją: To jest na serio
Dziecko i pies: Jak element układanki
Razem z psem: One też chcą być kochane
Zdrowie: Gdy nużeniec zalezie za skórę
Różne: Listy do przyjaciela, Wywąchane
Spacer aleją gwiazd: Majowe przyjemności
Drugie życie Silvera: Do czego służą zabawki?
Na wariackich papierach: Współudział babci
Ajaks wkracza do gry: Wiosenna jesień życia
Konkurs fotograficzny: W wiosennym słoneczku
Fotowarsztaty

 

zamówi przyciskWróć do Archiwum

Przyjaciel Pies nr 5/2016 Reviewed by on . W numerze: Okiem sędziego: Bulterier Kompendium: Chihuahua Na życzenie:  Field spaniel Temat miesiąca: Edukacja psów. Szkolenie - konieczność czy fanaberia? Sho W numerze: Okiem sędziego: Bulterier Kompendium: Chihuahua Na życzenie:  Field spaniel Temat miesiąca: Edukacja psów. Szkolenie - konieczność czy fanaberia? Sho Rating: 0

komentarze (6)

 • ferdi106

  ferdi106

  Chciałabym podziękować Szanownej Redakcji za umieszczenie bulteriera (oraz naszego wpisu z forum 🙂 ) w majowym numerze Przyjaciela Psa. Jestem bardzo wdzięczna, czytanie tego numeru sprawiło mi ogromną radość! 😀 Pozdrawiam, wierna czytelniczka, ferdi106 🙂

 • Eniles

  Eniles

  KONKURS NA RECENZJĘ: na majowej okładce Przyjaciela Psa gości Chihuahua, dumnie prezentując, że małe jest piękne. Więcej o majowej piękności w artykule Agnieszki Łagosz. W wywąchane dwa niezwykle istotne artykuły, poruszające temat bezpieczeństwa psów. Pierwszy – bezpieczeństwa emocjonalnego, które ma zostać zagwarantowane psu poprzez przypięcie mu do obroży bądź smyczy żółtej kokardy. Drugi – bezpieczeństwa w ogólnym słowa znaczeniu – poprzez zaczipowanie psiaka. W dobrych czasach, wypełnionych zabawą o swoich schroniskowych kolegach pozostawionych w biedzie, nie zapomina Silver. Tym razem chce pomóc zamienić patyk na piłkę Karatowi. Temat miesiąca „Edukacja psów”, to ABC dla właścicieli, którzy myślą o szkoleniu dla swoich pupili. „To jest na serio”, ucieszy na pewno fanów programu telewizyjnego „Przygarnij mnie”. Dzięki temu artykułowi jeszcze bliżej możemy przyjrzeć się trudnościom, radościom i wzruszeniom bohaterów show z misją. „Jak element układanki”, której pasującymi elementami powinny być pies i dziecko. Te puzzle pomaga nam dobrze ułożyć Zuzanna Gebethner, która pokazuje, co leży u podstaw prawidłowych relacji między najmłodszymi członkami naszych rodzin a naszymi psami. A na koniec niezwykle wzruszający artykuł „One też chcą być kochane”, o niepełonosprawnych psach, których kalectwo nie ogranicza i nie zabiera im szczęścia z psiego życia.

 • ferdi106

  ferdi106

  (KONKURS NA RECENZJĘ) Dlaczego majowy numer Przyjaciela Psa tak bardzo mi się spodobał? Nad odpowiedzią z pewnością nie będę musiała się długo zastanawiać! Przede wszystkim bulterier… Jako miłośnik i posiadacz psa tej rasy, już pierwsze wiadomości o tym, że pojawi w PP się sprawiły mi ogromną radość, a co dopiero samo czytanie! O mojej radości mogłabym się długo rozpisywać, jednak tak samo godne uwagi są wszystkie inne strony miesięcznika. Cóż… Niezwykle pochłaniają mnie artykuły o Silverze, Toffinie i Filomenie oraz Ajaksie- ciekawe opisy przedstawiające codzienne życie z psem, zawsze mi się to podobało! Idziemy dalej! Temat miesiąca… Edukacja psów? „Kopalnia” informacji niezbędnych do szkolenia, bardzo pożyteczne! A teraz deser! Chihuahua, której piękna mordka na okładce ozdabia miesięcznik, oraz opis jej rasy zainteresowały mnie małymi pieskami z Meksyku. Negatywnych uwag co do majowego numeru nie posiadam! Czekam z niecierpliwością na czerwcowy!

 • Wedlowska

  Wedlowska

  (KONKURS NA RECENZJĘ )Na okładce cudny chihuahua. W środku natomiast nierzebrane pokłady informacji, ciekawostek i zdjęć uzupełniających całość. . Z wielką ciekawością śledzę losy Silvera. Uważam, że świetnym pomysłem jest zamieszczanie i wplatanie w tekst informacji o kolegach bohatera, którzy jeszcze czekają na swój dom.Szczególnie przypadła mi grafika w kompendium rasy ( ta zieleń niezwykle uspokaja 🙂 ) Opisy ras oczywiście z każdym numerem wzbogacają moją wiedzę kynologiczną. Zwrrócenie uwagi na los chorych zwierząt wywołał na mnie ogromne wrażenie, gdyż ( pewnie tak jak większość czytelników) nie zdawałam sobie sprawy, że obowiązki nad ułomnym zwierzęciem wcale nie przekraczają tych, nad zdrowym pupilem. Z kazdym numerem coraz bardziej interesuję się psią tematyką. Z radością chłone nowe informacje, które z pewnością nie zaszkodzą w dalszym życiu z moim czworonożnym przyjacielem. Jestem pewna, że to pismo jest wyjątkowe i nie tylko ja nie mogę się doczekać kolejnego numeru.

 • Eliszka

  Eliszka

  Słodka (jeszcze bezimienna chihuahua) przesyła jeszcze słodsze całuski – świetny żarcik, cudowny psiaczek….

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top