czwartek, 21 marca 2019

Powieszone psy!

11 kwietnia 2018 06:06 Zostaw komentarz
Powieszone psy!

fot. Schronisko dla Zwierząt w Krotoszynie

Powieszone psy!

To nie przypadek – już dwa martwe psy znaleziono powieszone na drzewach w lesie koło wsi Wodników Górny (woj. dolnośląskie). Suczka była przed śmiercią maltretowana.

Zwierzę miało obcięte końcówki uszu, wybite zęby oraz zmiażdżony pysk. Sprawę nagłośniło Schronisko dla Zwierząt w Krotoszynie, które apeluje do internatów o pomoc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców. Postępowanie w tej sprawie prowadzi także policja z Milicza. – Prowadzimy czynności zmierzające do wyjaśnienia tej sprawy i zatrzymania sprawcy bądź sprawców. Jest hipoteza, że zrobiła to jedna osoba, ale na razie nie możemy jej potwierdzić. Liczmy na pomoc osób, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie – mówi Onetowi podinsp. Sławomir Waleński z policji w Miliczu.

Anonimowy darczyńca przekazał tysiąc złotych dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy. – Jak uda nam się więcej uzbierać, będziemy dokładać – zapewnia Katarzyna Hirszfeld-Odrowska, prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Krotoszynie.

źródło: Onet

 

Powieszone psy! Reviewed by on . [caption id="attachment_34844" align="alignleft" width="300"] fot. Schronisko dla Zwierząt w Krotoszynie[/caption] Powieszone psy! To nie przypadek - już dwa ma [caption id="attachment_34844" align="alignleft" width="300"] fot. Schronisko dla Zwierząt w Krotoszynie[/caption] Powieszone psy! To nie przypadek - już dwa ma Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top