czwartek, 13 grudnia 2018

Porzucony i zamarznięty pies

7 marca 2018 07:41 Zostaw komentarz
Porzucony i zamarznięty pies

fot. internauta/gs.24.pl

Porzucony i zamarznięty pies

Pies miał około 7-8 miesięcy. Do szyi miał przywiązane kamienie. Wygląda na to, że ktoś celowo  chciał go wrzucić do lodowatej wody jeziorka Glonniki w dzielnicy Śmierdnica.

Lód na Glinnikach się jednak nie złamał, pies nie utonął. Worek na zamarzniętym jeziorze znalazł jeden ze szczecińskich internautów.

„Podczas spaceru z psem dostrzegłem worek na zamarzniętym jeziorze… W Śmierdnicy. Z czystej ciekawości, ponieważ nie był to jednak widok codzienny, podszedłem przekonać się cóż ten worek skrywa. No niestety… Widok mnie poraził. Zamarznięty pies z kamieniami. Jakiego bestialstwa może dopuścić się człowiek wobec istoty, która nie jest w stanie się obronić” – napisał Wojtek.

Sprawą zajęła się także policja. Sprawcy szukają policjanci z komisariatu w Dąbiu.
Znowelizowana ustawa o ochronie praw zwierząt przewiduje zwiększenie kar za zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi z 2 do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku dokonania tego ze szczególnym okrucieństwem kara wzrośnie do 5 lat.
źródło: gs24.pl
Porzucony i zamarznięty pies Reviewed by on . [caption id="attachment_34554" align="alignleft" width="300"] fot. internauta/gs.24.pl[/caption] Porzucony i zamarznięty pies Pies miał około 7-8 miesięcy. Do s [caption id="attachment_34554" align="alignleft" width="300"] fot. internauta/gs.24.pl[/caption] Porzucony i zamarznięty pies Pies miał około 7-8 miesięcy. Do s Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top