środa, 20 marca 2019

Porzucona suczka oszczeniła się na wysypisku śmieci

30 listopada 2017 07:23 Zostaw komentarz
fot. TOZ Opole

fot. TOZ Opole

Porzucona suczka oszczeniła się na opolskim wysypisku śmieci

Inspektorzy TOZ Opole są zdania, że została wyrzucona z domu właśnie z powodu ciąży. 

Mała, roczna lub najwyżej dwuletnia czarna suczka nie jest zdziczała i wciąż lgnie do ludzi. Umie sygnalizować swoje potrzeby. Urodziła piątkę szczeniaków: dwie suczki i trzy pieski. Towarzyszył jej dorosły pies, który najprawdopodobniej pomógł wykopać dziurę w ziemi i wyłożyć ją filią oraz starymi szmatami.

Dzięki wolontariuszce, psy trafiły do tymczasowego domu i czekają na nowych właścicieli. – Suczka Sara dobrze się spełnia w roli matki, choć to najprawdopodobniej jej pierwszy miot – mówi wolontariuszka Agnieszka, która dogląda psiej rodziny.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Opolu zwraca się z prośbą o  dobrą jakościowo karmę dla szczeniąt Sary (zarówno suchą jak i mokrą), podkłady higieniczne oraz środki na pokrycie opieki weterynaryjnej, odrobaczania i sterylizacji.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Opolu ul. Katedralna 6/4 45-008 Opole

Numer konta: 91 2340 0009 0580 2460 0000 0085

Tytuł: Sara i maluchy

 

 

Porzucona suczka oszczeniła się na wysypisku śmieci Reviewed by on . [caption id="attachment_33746" align="alignleft" width="300"] fot. TOZ Opole[/caption] Porzucona suczka oszczeniła się na opolskim wysypisku śmieci Inspektorzy [caption id="attachment_33746" align="alignleft" width="300"] fot. TOZ Opole[/caption] Porzucona suczka oszczeniła się na opolskim wysypisku śmieci Inspektorzy Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top