środa, 20 lutego 2019

Policjant przygarnął szczeniaki

11 października 2018 06:10 Zostaw komentarz
Policjant przygarnął szczeniaki

fot.policja.pl

Policjant przygarnął szczeniaki

Policjanci z Lipna (woj. kujawsko – pomorskie) znaleźli dwa szczeniaki podczas rutynowej kontroli na wysypisku śmieci. Zamiast do schroniska, jeden z mundurowych postanowił zabrać je do swojego domu.

Popiskiwanie szczeniąt usłyszał przypadkowy przechodzień. Zawiadomił policję. Funkcjonariusze natychmiast skontaktowali się z dyżurnym jednostki. Ten powiadomił o zdarzeniu pracownika schroniska dla zwierząt z pobliskiej miejscowości. Okazało się, że może on przyjechać w ciągu najbliższych godzin i wtedy zabierze szczeniaki. Pieski na czas oczekiwania na jego przyjazd trafiły na komendę. – Nie pojechały jednak do placówki, gdyż czekając na odbiór skradły serce jednego z funkcjonariuszy, który postanowił je adoptować – mówi podkom. Małgorzata Małkińska.

Po pomyślnych badaniach weterynaryjnych są już w nowym domu.

źródło: expressbydgoski.pl

Policjant przygarnął szczeniaki Reviewed by on . [caption id="attachment_36072" align="alignleft" width="300"] fot.policja.pl[/caption] Policjant przygarnął szczeniaki Policjanci z Lipna (woj. kujawsko - pomor [caption id="attachment_36072" align="alignleft" width="300"] fot.policja.pl[/caption] Policjant przygarnął szczeniaki Policjanci z Lipna (woj. kujawsko - pomor Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top