środa, 23 stycznia 2019

Pilna interwencja

4 września 2018 06:26 Zostaw komentarz
Pilna interwencja

fot. Straż Miejska/Warszawa

Pilna interwencja

Strażnicy Eko Patrolu odebrali z posesji na warszawskiej Białołęce cztery psy.

Wszystkie psy, w tym dwa szczeniaki były niedożywione, brudne i zarobaczone. Żona właściciela przyznała, że jej mąż regularnie je bił i ich nie karmił. Jeden z psów miał świeżą ranę głowy. Zwierzęta były wystraszone, nie miały kojców, a warunki na terenie posesji były fatalne: błoto, śmieci, odchody, truchła ptaków. Najciężej ranny pies trafił do lecznicy weterynaryjnej, a pozostałe odwieziono do schroniska na Paluchu.

Właściciel psów w czasie interwencji był pijany i zachowywał się agresywnie w stosunku do warszawskich strażników Eko Patrolu. Próby uspokojenia awanturującego się mężczyzny nie przyniosły skutku, więc na miejsce wezwano patrol policji.  Właściciel psów ma odpowiedzieć za naruszenie ustawy o ochronie zwierząt i znęcanie się nad nimi.

 

 

Pilna interwencja Reviewed by on . [caption id="attachment_35871" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska/Warszawa[/caption] Pilna interwencja Strażnicy Eko Patrolu odebrali z posesji n [caption id="attachment_35871" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska/Warszawa[/caption] Pilna interwencja Strażnicy Eko Patrolu odebrali z posesji n Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top