niedziela, 16 grudnia 2018

Pies zmarł na grobie właściciela

14 marca 2018 08:41 Zostaw komentarz
Pies zmarł na grobie właściciela

fot. Noticias-Animales-de-Argentina-y-el-mundo/FB

Pies zmarł na grobie właściciela

Kapitan, nie opuścił grobu swojego pana przez 10 lat, aż sam na nim zmarł.

15-letni owczarek niemiecki odszedł z powodu niewydolności nerek w tym samym miejscu, w którym jego właściciel został pochowany w 2006 roku (24 marca), na miejskim cmentarzu Villa Carlos Paz w argentyńskim stanie Cordoba.

Kiedy Miguel Guzman zmarł, jego pies wkrótce zniknął. Kilka miesięcy później rodzina Guzmana znalazła Kapitana przy grobie swojego pana, wiele kilometrów od domu – w rodzinnej miejscowości właściciela psa. Do tej pory nikt nie wie, jak pies zdołał znaleźć miejsce pochówku – co ciekawe, pies nigdy wcześniej nie był w tej miejscowości. Według dyrektora cmentarza pies pojawił się i zaczął wędrować po całym terytorium, aż znalazł to miejsce. Pies pojawiał się wieczorem, około godziny 18:00, spędzał noc na grobie swojego pana i rano wracał do domu.

Kapitan był psem, którego rok przed swoją śmiercią Miguel Guzman wziął ze schroniska. Miał być prezentem dla jego syna, 13 – letniego wówczas Damiana, ale dużo więcej czasu spędzał z Miguelem.

Pies zostanie pogrzebany obok grobu Miguela Guzmana.

 

Pies zmarł na grobie właściciela Reviewed by on . [caption id="attachment_34636" align="alignleft" width="300"] fot. Noticias-Animales-de-Argentina-y-el-mundo/FB[/caption] Pies zmarł na grobie właściciela Kapit [caption id="attachment_34636" align="alignleft" width="300"] fot. Noticias-Animales-de-Argentina-y-el-mundo/FB[/caption] Pies zmarł na grobie właściciela Kapit Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top