wtorek, 20 lutego 2018

Pies zamykany … na okiennym parapecie

27 października 2017 15:31 Zostaw komentarz
fot. Animal Security

fot. Animal Security

Pies zamykany … na okiennym parapecie

W trakcie interwencji patrolu Animal Security na poznańskich Jeżycach okazało się, że psy są dwa i oba były tak traktowane.

– Nie tylko były zamykane na parapecie, ale czasami w ogóle nie były wyprowadzane na dwór – podaje szczegóły Wiesława Borysiak z Animal Security.

Oba psy zostały zabrane i trafiły do tymczasowych domów.  Sprawą zajęła się także policja.  – Wiele rzeczy widzieliśmy, ale pies na parapecie w centrum miasta to było szokujące. Pies, zwierzę domowe, na parapecie w każdej chwili może spaść. Pies nie jest kotem, nie umie skakać z takiej wysokości. Na pewno był przerażony kończy Wiesława Borysiak.

Zapisz

Zapisz

Pies zamykany … na okiennym parapecie Reviewed by on . [caption id="attachment_33450" align="alignleft" width="300"] fot. Animal Security[/caption] Pies zamykany ... na okiennym parapecie W trakcie interwencji patro [caption id="attachment_33450" align="alignleft" width="300"] fot. Animal Security[/caption] Pies zamykany ... na okiennym parapecie W trakcie interwencji patro Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top