środa, 20 lutego 2019

Pies z odblaskami uratowany

8 października 2018 06:09 Zostaw komentarz
Pies z odblaskami uratowany

fot. Lubuska Policja

Pies z odblaskami uratowany

Zielonogórscy policjanci podczas służby zauważyli w lesie błąkającego się psa. Zwierzę znajdowało się dosyć daleko od drogi, ale zwróciło ich uwagę, ponieważ miało założoną kamizelkę odblaskową.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zielonogórskiej komendy miejskiej mieli zaplanowana służbę na drodze krajowej nr 27, na odcinku pomiędzy Zieloną Górą, a Nowogrodem Bobrzańskim. Gdy jechali w kierunku Zielonej Góry zauważyli w lesie błąkającego się psa. Zwierzak wyglądał na zagubionego, ale był spokojny, łagodny, nie bał się ludzi i pozwolił policjantom podejść. Okazało się, że na obroży widnieje numer telefonu do właściciela, policjanci zadzwonili więc z informacją o odnalezieniu psa.

Okazało się, że pies brał udział w polowaniu. Gdy pobiegł za zwierzyną i długo nie wracał właściciel wraz ze znajomymi zaczęli go szukać. Okazało się, że pies znacznie się oddalił, zgubił trop i nie potrafił sam wrócić do właściciela. Wszystko dobrze się skończyło dzięki odblaskowej kamizelce z numerem telefonu.

źródło: policja.pl

Pies z odblaskami uratowany Reviewed by on . [caption id="attachment_36063" align="alignleft" width="278"] fot. Lubuska Policja[/caption] Pies z odblaskami uratowany Zielonogórscy policjanci podczas służby [caption id="attachment_36063" align="alignleft" width="278"] fot. Lubuska Policja[/caption] Pies z odblaskami uratowany Zielonogórscy policjanci podczas służby Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top