niedziela, 20 stycznia 2019

Pies z bagażnika

4 czerwca 2018 06:02 Zostaw komentarz
Pies z bagażnika

fot. KWP Lublin

Pies z bagażnika

Mieszkaniec gminy Łazika (wo.lubelskie) w Niezdowie wyrzucił psa z bagażnika auta i odjechał w kierunku Opola Lubelskiego.

Oburzona jego postawą kobieta nie tylko zapamiętała kolor i markę auta (czerwone renault), ale także zapisała numer tablic rejestracyjnych. Policja szybko dotarła do sprawcy, który przyznał się do wyrzucenia psa z samochodu, nie widząc w tym nic złego. 48 – letni mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że był to bezpański pies, który miesiąc temu przyplątał się na jego posesję. Policjanci nie dali wiary takim wyjaśnieniom. Zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt mężczyzna usłyszał już zarzut znęcania się nad zwierzętami. Za to przestępstwo grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

źródło: KWP Lublin

 

Pies z bagażnika Reviewed by on . [caption id="attachment_35214" align="alignleft" width="300"] fot. KWP Lublin[/caption] Pies z bagażnika Mieszkaniec gminy Łazika (wo.lubelskie) w Niezdowie wyr [caption id="attachment_35214" align="alignleft" width="300"] fot. KWP Lublin[/caption] Pies z bagażnika Mieszkaniec gminy Łazika (wo.lubelskie) w Niezdowie wyr Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top