poniedziałek, 18 marca 2019

Pies wyrzucony z IV piętra

24 lipca 2018 06:08 Zostaw komentarz
Pies wyrzucony z IV piętra

fot. KWP Lublin

Pies wyrzucony z IV piętra

W trakcie kłótni 38 letni mieszkaniec Puław (woj. lubelskie) wyrzucał z mieszkania różne przedmioty. W pewnym momencie przez balkon wyrzucił także psa.

Wezwana przez mieszkańców miasta policja pod blokiem zastała mieszkankę Puław trzymającą na rękach skomlącego psa. Kobieta była roztrzęsiona i zapłakana.  Gdy policja rozmawiała z kobietą, z bloku wyszedł mężczyzna, ale na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. 38-latek był nietrzeźwy. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie i został natychmiast zatrzymany. Dzień później usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt grozi mu za to kara do trzech lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Pies został natychmiast zoperowany.

źródło: wyborcza.pl

 

 

Pies wyrzucony z IV piętra Reviewed by on . [caption id="attachment_35539" align="alignleft" width="300"] fot. KWP Lublin[/caption] Pies wyrzucony z IV piętra W trakcie kłótni 38 letni mieszkaniec Puław ( [caption id="attachment_35539" align="alignleft" width="300"] fot. KWP Lublin[/caption] Pies wyrzucony z IV piętra W trakcie kłótni 38 letni mieszkaniec Puław ( Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top