czwartek, 21 marca 2019

Pies w rozgrzanym aucie

6 lipca 2018 08:10 Zostaw komentarz
Pies w rozgrzanym aucie

fot. Straż Miejska w Wejherowie

Pies w rozgrzanym aucie

Właściciel zostawił swojego grzywacza chińskiego w rozgrzanym aucie ze szczelnie zamkniętymi szybami i poszedł do pracy. Temperatura wewnątrz samochodu szybko sięgnęła 60 stopni.

Straż Miejska w Wejherowie (woj. pomorskie) odebrała zgłoszenie o 9:30. – Strażnicy natychmiast przystąpili do ustalenia i odnalezienia właściciela pojazdu. W akcję zaangażowano również policjantów z Komisariatu Policji w Szemudzie, którzy dotarli do miejsca zamieszkania właściciela auta – wyjaśnia Zenon Hinca, komendant Straży Miejskiej w Wejherowie. Rodzina właściciela auta skontaktowała się z nim telefonicznie i mężczyzna szybko pojawił się na parkingu, dlatego obyło się bez wybijania szyby w audi.

Jak tłumaczą mundurowi, właściciel psa całą akcją był zdziwiony. Mówił, że psa zostawił idąc do pracy i co kilka godzin przychodzi do niego, a pies ma w aucie jedzenie i wodę. Problem w tym, że temperatura na zewnątrz wynosiła 25 °C, a w zamkniętej kabinie pojazdu dochodziła do 60 °C. W takich warunkach pies spędził trzy godziny.
Właściciel psa otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł.
Pies w rozgrzanym aucie Reviewed by on . [caption id="attachment_35433" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska w Wejherowie[/caption] Pies w rozgrzanym aucie Właściciel zostawił swojego grzy [caption id="attachment_35433" align="alignleft" width="300"] fot. Straż Miejska w Wejherowie[/caption] Pies w rozgrzanym aucie Właściciel zostawił swojego grzy Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top