środa, 20 lutego 2019

Pies w depozycie

9 lutego 2018 07:05 Zostaw komentarz
Pies w depozycie

fot. FB/archiwum prywatne

Pies w depozycie

Nie miała co z nim zrobić – na czas zakupów włożyła psa do … szafki depozytowej w radomskim supermarkecie Auchan w dzielnicy Michałów.

Obsługę sklepu powiadomili zaskoczeni widokiem klienci. Pies w typie ratlerka, zachowywał się spokojnie usiłując odnaleźć się na dnie szafki wyłożonej reklamówką.

– Szedłem akurat na zakupy. Widziałem, że jest zbiegowisko, więc również podszedłem. Ktoś powiadomił obsługę, która bardzo szybko zareagowała. Pojawił się menadżer, który kazał natychmiast wezwać właściciela psa przez megafony. Tak też się stało, a kiedy wróciłem z zakupów, w środku psa już nie było – opowiadał portalowi echodnia.eu świadek całej sytuacji, który opublikował zdjęcie czworonoga w szafce depozytowej na facebooku.

Właścicielkę psa znaleziono używając sklepowego megafonu.  Według Doroty Patejko, rzeczniczki sieci, nie tłumacząc się nikomu, zawstydzona i przestraszona razem z psem włożonym do plecaka opuściła szybko sklep.

Policja sprawdza teraz, czy nie doszło do naruszenia przepisów karnych dotyczących zwierząt. Sprawą zajęła się również Straż Miejska.

Pies w depozycie Reviewed by on . [caption id="attachment_34341" align="alignleft" width="300"] fot. FB/archiwum prywatne[/caption] Pies w depozycie Nie miała co z nim zrobić - na czas zakupów w [caption id="attachment_34341" align="alignleft" width="300"] fot. FB/archiwum prywatne[/caption] Pies w depozycie Nie miała co z nim zrobić - na czas zakupów w Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top