środa, 23 stycznia 2019

Pies w bagnie

10 września 2018 05:58 Zostaw komentarz
Pies w bagnie

fot. Krzysztof Jankowski / OSP Zagórów

Pies w bagnie

Jak się tam znalazł? Nie wiadomo. W pułapce najprawdopodobniej tkwił przez wiele godzin, ponieważ kiedy nadeszła pomoc, był bardzo wycieńczony.
Bagno w miejscowości Zagórów koło Słupcy (woj. wielkopolskie) znajduje się w miejscu oddalonym od miejsc często uczęszczanych przez ludzi, dlatego pies musiał długo czekać na pomoc. 5b9267fd7b2ad_p

Sprawa wydawała się prosta, ale wcale tak anie była. Kiedy jeden z ratowników wszedł do bagna po psa i zdołał go wyciągnąć, szybko okazało się, że… sam też nie może się z niego wydostać. Na szczęście pomogli koledzy z jednostek: JRG Słupca oraz OSP Zagórów.
Pies był tak wycieńczony fizycznie próbami samodzielnego wydostania się z bagna, że jeszcze przed przybyciem weterynarza strażacy musieli podać mu tlen i okryć folią termiczną zapewniającą ciepło.
Szybko udało się również znaleźć właścicielkę psa.
O tym jak samemu pomóc psu w nagłych wypadkach – TUTAJ.
Pies w bagnie Reviewed by on . [caption id="attachment_35900" align="alignleft" width="300"] fot. Krzysztof Jankowski / OSP Zagórów[/caption] Pies w bagnie Jak się tam znalazł? Nie wiadomo. W [caption id="attachment_35900" align="alignleft" width="300"] fot. Krzysztof Jankowski / OSP Zagórów[/caption] Pies w bagnie Jak się tam znalazł? Nie wiadomo. W Rating: 0

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

scroll to top